انتقاد نماینده مردم رشت از عملکرد دولت در عرصه اقتصادی و بروز نگرانی‌های اجتماعی

0 52

عصرکاسپین / سید علی آقازاده با انتقاد از عملکرد دولت در عرصه اقتصادی و بروز نگرانی‌های اجتماعی در پی آن، اظهار کرد: ما با بی‌تدبیری دولت در اکثر امور ازجمله در حوزه اقتصادی مواجه هستیم.

وی با بیان اینکه از ابتدا نیز مشخص بود که ناکارآمدی دولت در حوزه مدیریتی خود را نشان خواهد داد، افزود: امروزه شاهد ناکارآمدی دولت و انحراف از معیارهای مدیریت ارزشی در دولت شاهد هستیم که این مسئله بسیار مردم را رنجانده است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به افزایش آسیب‌های اجتماعی در پی تصمیمات نا به‌جای دولت، گفت: ناکارآمدی دولت و انحراف از معیاری‌های مدیریت ارزشی در آن امروزه باعث شده تا ما با مشکلات معیشتی، گرانی، نگرانی‌های اجتماعی در جامعه روبرو شویم.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه مجلس باید مقابل ناکارآمدی‌ها بایستد، تصریح کرد: مردم به مجلس شورای اسلامی چشم دوخته‌اند تا ما بتوانیم بخشی از مشکلات را کاهش دهیم و شرایط مناسبی را برایشان به وجود بیاوریم.

آقازاده با بیان اینکه باید از فرصت‌ها استفاده کرد و راهی برای حل چالش‌ها و مشکلات یافت، افزود: باید دولت را مجاب کنیم تا معیارهای ظاهری مدیریتی و تدبیرات لازم را اتخاذ کند تا آن بخش از مشکلات، انحرافات، نارسایی‌ها و خیانت‌هایی که قبلاً صورت گرفته به نفع مردم تغییر کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 − دو =