« برادران برمودایی »‌ اعدام‌شدند

دو برادر که از سرکردگان باند مخوف معروف به «برمودا» بودند سحرگاه دیروز در زندان مرکزی مشهد به دار مجازات آویخته شدند.

عصر کاسپین/ این دو برادر با همدستی دیگر اعضای باند و در پوشش مسافرکش، زنان و دختران را سوار بر خودرو می کردند و با کشاندن به حاشیه شهر، مورد تجاوز به عنف قرار می دادند. اعضای باند بعد از این که با تهدید چاقو و قمه به نیات شیطانی خود می رسیدند اموال و طلا و جواهرات طعمه های خود را می ربودند و آن ها را رها می کردند.
پلیس آگاهی خراسان رضوی از ۲۵ آبان سال ۹۲ زمانی پرونده معروف به «برمودا» را در دستور کار قرار داد که زن جوانی مقابل چشمان فرزندش، مورد تعرض سه عضو این باند مخوف قرار گرفت و شکایتی را در پلیس آگاهی مطرح کرد. از سوی دیگر کارآگاهان پلیس آگاهی استان گلستان نیز که در جست و جوی اعضای این باند بودند آنان را هنگام فرار به شهرهای شمالی در تنگراه به دام انداختند.

بررسی ها نشان داد: اعضای باند که از یک زن به نام افسانه نیز برای ارتکاب جرم استفاده می کردند به زنان و دختران زیادی تجاوز کرده اند. طبق اعترافات متهمان از ۳۶ فقره تجاوز به عنف ۱۰ فقره آن در مشهد رخ داده بود.

اعدام برادران شیطان صفت برمودایی
با تشکیل جلسات محاکمه، چند نفر از اعضای باند به اعدام محکوم شدند که رای دو برادر سپیده دم روز گذشته با فراهم شدن مقدمات اجرای حکم در معاونت اجرای احکام دادسرای عمومی و انقلاب مشهد و در زندان مرکزی به اجرا درآمد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × پنج =