محدودیت ترافیکی در محور قدیم رشت-قزوین اِعمال می‌شود

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان گیلان از اِعمال محدودیت ترافیکی در محور قدیم رشت-قزوین خبر داد.

عصر کاسپین/ سرهنگ جاور صفاری از اِعمال محدودیت ترافیکی در محور قدیم رشت-قزوین خبر داد و اظهار داشت: این محدودیت ترافیکی با هدف افزایش ایمنی و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه اِعمال می‌شود.

رئیس پلیس راه گیلان با اشاره به میزان تردد در مبادی ورودی و خروجی استان گیلان گفت: با توجه به اینکه تعطیلات تابستان رو به پایان است لذا پیش‌بینی می‌شود که در روزهای پایانی شهریور ماه شاهد حجمی از تردد در مبادی ورودی و خروجی استان باشیم.

صفاری با بیان اینکه اِعمال محدودیت ترافیکی در محور قدیم رشت-قزوین با توجه به پایان یافتن تعطیلات تابستان ضرورت دارد افزود: طبق این محدودیت ترافیکی، تریلرها و کامیون‌ها در زمان مشخص شده نمی‌توانند در مسیر قدیم رشت-قزوین تردد کنند.
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان گیلان افزود: تمامی تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۷ و ۲۸ شهریور ماه از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روزهای پنج‌شنبه و جمعه نمی‌توانند در محور رشت-قزوین و بالعکس تردد کنند.

استان گیلان با وجود اینکه در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد اما متاسفانه حجم زیادی از مسافران در تعطیلات محرم و صفر در حال تردد در محورهای مختلف استان گیلان بودند.

محدودیت‌های ترافیکی بارها با توجه به وضعیت شیوع کرونا در استان و حجم ورود مسافران به این استان در ایام مختلف سال اِعمال شد اما عده‌ای همچنان بار سفر بسته و این استان را مقصد سفر خود قرار دادند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × چهار =