مسابقات ورزشی هفته دفاع مقدس در گیلان آغاز شد

مسئول تربیت‌بدنی و ورزش بسیج سپاه قدس گیلان گفت: مسابقات ورزشی سپاه قدس گیلان به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالروز هفته دفاع مقدس با برگزاری رقابت‌های والیبال آغاز شد.

عصر کاسپین/ سرهنگ پاسدار علی اصغر زاداکبری از آغاز مسابقات ورزشی به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالروز هفته دفاع مقدس و با نام سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی سپاه قدس گیلان خبر داد و اظهار داشت: این رقابت‌ها در رشته‌های مختلف ورزشی با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در دو بخش بانوان و مردان در ایام هفته دفاع مقدس امسال برگزار می‌شود.

مسئول تربیت‌بدنی و ورزش بسیج سپاه قدس گیلان مسابقات قایقرانی کایاک یک نفره و دو نفره را از جمله رشته‌های ورزشی این دوره از مسابقات اعلام کرد و افزود: مسابقات رزمی کاتا در ساحل بندرانزلی نیز از دیگر بخش‌های مسابقات ورزشی گرامیداشت چهلمین سالروز هفته دفاع مقدس و با نام سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی است.

زاداکبری برگزاری مسابقات دوچرخه‌سواری از جاده جیرنده به سمت رودبار و به طول ۳۲ کیلومتر را از دیگر بخش‌های رقابت‌های ورزشی هفته دفاع مقدس سپاه قدس گیلان خواند و تصریح کرد: مسابقات بانوان هم در پارک منظریه رشت برگزار می‌شود از طرفی برای برگزاری مسابقات دو میدانی هم برنامه‌ریزی کرده‌ایم.
وی با بیان اینکه مسابقات دومیدانی از میدان صیقلان رشت به سمت گلزار شهدا برگزار و در آن‌جا از خانواده نخستین شهید مدافع سلامت لاهیجان نرجس خانعلی‌زاده تجلیل به عمل می‌آید ابراز داشت: سری رقابت‌های ورزشی گرامیداشت هفته دفاع مقدس سپاه قدس گیلان امروز با برگزاری بازی‌های والیبال آغاز شد.

مسئول تربیت‌بدنی و ورزش بسیج سپاه قدس گیلان با تأکید بر اینکه به علت استقبال زیاد از رقابت‌های والیبال این مسابقات زودتر آغاز شد عنوان کرد: این رقابت‌ها تا پایان هفته گرامیداشت دفاع مقدس ادامه دارد از سوی دیگر در این دوره از رقابت‌ها تعداد ۲۰ تیم والیبال از شهرهای مختلف استان گیلان حضور دارند.

زاداکبری مسابقات دو و میدانی، همایش هنرهای رزمی و رقابت‌های هشتگانه و دوچرخه سواری را از جمله بخش‌های مسابقات ورزشی هفته دفاع مقدس سپاه اعلام کرد و افزود: تیراندازی، ورزش‌های زورخانه‌ای و پهلوانی و فوتبال‌دستی از دیگر رشته‌هایی است که در هفته دفاع مقدس و توسط سپاه قدس گیلان در بخش مردان برگزار می‌شود.

وی دارت، تنیس روی میز، آمادگی جسمانی، کوهنوردی را از جمله رشته‌های ورزشی که در هفته دفاع مقدس امسال برگزار می‌شود دانست و ابراز داشت: این رقابت‌های ورزشی با حضور بسیجیان، پایوران و سربازان برگزار و در پایان تیم‌ها و نفرات برتر هر رشته ورزشی مشخص شده و به رسم یادبود جوایزی به آن‌ها اهداء می‌شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 3 =