دادستان مرکز استان گیلان : شدیدترین مجازات ‌را برای قمه‌کشان بیمارستان سینا اعمال می‌کنیم /حمایت قاطع ‌از برخورد ‌پلیس با اشرار

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان گفت: ۵ نفر از مهاجمان به بیمارستان پورسینای رشت بازداشت شدند.

عصر کاسپین/ سیدمهدی فلاح‌میری امروز در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به ماجرای ورود مهاجمان به بیمارستان پورسینای رشت اظهار داشت: ۵ نفر از مهاجمان به بیمارستان پورسینای رشت بازداشت شدند از طرفی دستگاه قضا از برخورد قاطع پلیس با اشرار و مخلان امنیت حمایت می‌کند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان با بیان اینکه افراد مهاجمی که به بیمارستان پورسینای رشت وارد شده بودند تحت تعقیب قضایی قرار گرفته و بازداشت شدند عنوان کرد: یکی از این مهاجمان و افراد بازداشت شده در حین فرار و پس از درگیری با پلیس و مأمورین انتظامی با شلیک پلیس متوقف شده است.

فلاح‌میری با تأکید بر اینکه دستگاه قضایی از برخورد قاطعانه پلیس با اشرار و مخلان امنیت و نظم عمومی جامعه و مردم حمایت به عمل می‌آورد خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی نیز در راستای رسالت خطیر خود و حمایت از نظم و امنیت جامعه شدیدترین مجازات قانونی را برای این دسته از افراد اعمال می‌کند.
در ساعت ۲ بامداد ۸ مهر عده‌ای مهاجم و اراذل و اوباش با سلاح سرد به داخل بیمارستان پورسینای رشت وارد شدند، از طرفی فیلم این حادثه و درگیری مهاجمان نیز توسط دوربین‌ها ضبط شده است.

طبق اظهارات علوی رئیس مرکز آموزش درمانی بیمارستان پورسینای رشت پس از ورود مهاجمان به این مرکز با پلیس ۱۱۰ تماس گرفته شده است و بر اثر حمله این افراد ۴ نفر هم مصدوم شدند.

فرماندهی انتظامی شهرستان رشت علاوه بر دستگیری اراذل و قمه‌کش‌های بیمارستان پورسینای اعلام کرده که انتشار دهنده فیلم این حادثه در فضای مجازی به دلیل تشویش اذهان عمومی و القاء حس ناامنی تحت پیگرد قانونی قرار دارد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 3 =