تفاهم‌نامه همکاری مشترک ۳۸۰ میلیاردی رسانه ملی با استانداری مازندران

معاونت توسعه و فناوری رسانه ملی و استانداری مازندران تفاهم‌نامه همکاری مشترک ۳۸۰ میلیارد ریالی امضا کردند.

عصرکاسپین / به گزارش روابط‌عمومی استانداری مازندران، تفاهم نامه ۳۸۰ میلیارد ریالی همکاری مشترک معاونت توسعه و فناوری سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با استانداری مازندران در تهران به امضای علیدادی، معاونت توسعه و فناوری رسانه ملی و احمد حسین زادگان، استاندار مازندارن رسید. ‎

حسین‌زادگان گفت: ایران اسلامی بدنبال دست یابی به سند چشم انداز ۲۰ ساله در افق ۱۴۰۴ کشوری است؛ توسعه یافته با جایگاه اقتصادی، علمی و فناوری در سطح منطقه و الهام بخش در جهان اسلام و با تعامل سازنده در روابط بین الملل است.

او با اشاره به ظرفیت‌ها و مزیت‌های مختلف مازندران در حوزه‌های کشاورزی، شیلات، صنایع دستی، گردشگری تأکید کرد که این استان به منظور ایجاد توسعه پایدار در گام دوم انقلاب اسلامی لازم است تا امکانات و تجهیزات رسانه‌ای خود را برای ساخت برنامه‌های فاخر و ارائه توانمندی ها در کنار دیگر ظرفیت ها تقویت کند.

به گفته استاندار مازندران، تامین اعتبار توسعه و به روزرسانی زیرساختهای فنی صدا و سیمای مرکز مازندران، ایستگاه های تلویزیونی، رادیویی و تکمیل و توسعه پوشش دیجیتال ۶۰ ایستگاه، راه اندازی نودال، تکمیل دیتا سنتر، HD سازی واحد سیار مرکز و … از جمله اهداف این تفاهم‌نامه است.

برای اجرای این تفاهم نامه، سازمان صدا وسیمای جمهوری اسلامی ایران مبلغ ۲۱۰ میلیارد ریال و استانداری مازندران بالغ بر ۱۷۰ میلیارد ریال در دو سال از زمان امضای این تفاهم نامه هزینه می‌کنند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده + 4 =