رئیس کمیته دفاع کمیسیون امنیت ملی مجلس: آمران و عاملان ترور «شهید فخری‌زاده» را تحت تعقیب قرار می‌دهیم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: جمهوری اسلامی آمران و عاملان ترور شهید فخری‌زاده را هرجای دنیا که باشند تعقیب می‌کند.

عصر کاسپین/ سردار سید علی آقازاده با بیان اینکه رژیم صهیونیستی و نظام سلطه نمی‌توانند کینه خودشان را از جمهوری اسلامی پنهان کنند اظهار کرد: شهید محسن فخری‌‌زاده دانشمند هسته‌ای و از نخبگان جامعه اسلامی ما بوده و نقش زیادی در پیشرفت تکنولوژی هسته‌ای صلح‌آمیز جمهوری اسلامی ایران داشته ‌است.

رئیس کمیته دفاع کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: در سال‌های گذشته نخست وزیر رژیم صهیونیستی اسم محسن فخری‌زاده را به‌عنوان فردی که در پیشرفت جمهوری اسلامی ایران نقش دارد مطرح کرده ‌بود و امروز توانستند این توطئه بسیار بزرگ را رقم بزنند و این دانشمند گرانقدر کشورمان را به شهادت برسانند.

وی با اشاره به اینکه این نخستین تروری نیست که در دوره پس از پیروزی انقلاب اسلامی توسط نظام تروریستی صهیونیست و رژیم تروریستی آمریکا انجام می‌شود تصریح کرد: پس از پیروزی انقلاب، منافقان کوردل و مزدوران نظام سلطه خیلی از دانشمندان و مردم ما را با همین توطئه‌ها و ترورهای کور به شهادت رساندند که امروز هم شاهد یکی از این‌ها بودیم.

آقازاده با بیان اینکه توطئه‌های آنها بدون پاسخ نمی‌ماند و قطعاً دست خداوند گریبان آنها را می‌گیرد خاطرنشان کرد: ان‌شاالله با عنایت الهی شاهد افول کانون‌های ترور، فرماندهان ترور و تروریست‌های منطقه‌ای باشیم؛ جمهوری اسلامی ایران بیکار نمی‌ماند و عاملان اصلی این توطئه و آمران آن را چه در داخل کشور باشند و چه در خارج تعقیب می‌کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مبادی و قرارگاه‌های این تروریست‌ها مشخص است؛ اتحادی که اخیراً در جهان اسلام بین سران حکام منطقه‌ای با رژیم صهیونیستی تشکیل شده ‌است و همچنین سفر وزیر خارجه خائن آمریکا به منطقه حلقه‌های توطئه و دسیسه‌ای است که این‌گونه عملیات‌ها را ساماندهی و اجرا می‌کند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − دو =