صدور ۴۰۰۰ برگه تردد محدودیت‌ها کرونایی در رشت؛ افراد بومی دارای پلاک غیربومی با ارائه مستندات به پلیس جریمه نمی‌شوند

0 32

فرماندار رشت از صدور حدود ۴ هزار برگه تردد برای افراد واجد شرایط گفت: افراد بومی دارای پلاک غیربومی با ارائه مستندات به پلیس جریمه نمی‌شوند.

عصر کاسپین/ علی فتح‌اللهی امروز در جمع خبرنگاران از صدور حدود ۴ هزار برگه تردد برای افراد واجد شرایط در روز گذشته خبر داد و اظهار داشت: با توجه به تعداد زیاد ادارات، شرکت‌ها و واحدهای تولیدی مستقر در سطح شهرستان و عدم امکان ارائه خدمت به‌صورت فردی،‌ شاغلان از مراجعه مستقیم به فرمانداری پرهیز کنند.

فرماندار شهرستان رشت با بیان اینکه برگه تردد برای افراد شاغل ادارات و شرکت‌ها تنها به‌صورت تجمیعی و با مکاتبه اداره و شرکت مربوطه با فرمانداری صادر می‌شود افزود: با وجود تلاش کارمندان فرمانداری برای رفع نیازهای مردم اما به‌دلیل مراجعه غیرضروری افراد شاهد تراکم جمعیتی زیاد در فرمانداری بودیم.

فتح‌اللهی با اشاره به اینکه بسیاری از این مراجعات به‌صورت غیرضروری بوده است خاطرنشان کرد: این مراجعات غیر ضروری باعث انبوهی از جمعیت هم در فرمانداری نشده بود از طرفی برای تردد داخل شهرستان به هیچ وجه برگه تردد صادر نمی‌شود.
نماینده عالی دولت در شهرستان رشت گفت: افرادی که ساکن شهرستان رشت هستند اما پلاک خودروی آنان غیربومی است تنها با در دست داشتن کارت ملی بومی یا ارائه مستندات دیگر مانند سند یا اجاره‌نامه منزل مسکونی خود به پلیس، جریمه نخواهند شد.

فرماندار شهرستان رشت با تأکید بر لزوم سعه‌صدر و همکاری مردم شهرستان در موضوعات مذکور افزود: با مراجعه غیرضروری به فرمانداری در ارائه خدمت به افراد ذی‌حق با مشکلاتی روبه‌رو خواهیم شد بنابراین این تعامل و همکاری ضروری است.

فتح‌اللهی با اشاره به افرادی که نگران ثبت تخلف از سوی دوربین‌های راهنمایی و رانندگی بودند خاطرنشان کرد: این افراد نگرانی از این بابت نداشته باشند زیرا با ارائه مستندات لازم و اثبات‌کننده سکونت در شهر، جریمه آنان لغو می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت + شش =