نیروی انتظامی استان گیلان ۲۰۰ بسته کمک‌معیشتی بین نیازمندان توزیع می‌کند

0 24

نیروی انتظامی گیلان در سومین مرحله از رزمایش مواسات حدود ۲۰۰ بسته کمک‌معیشتی بین آسیب‌دیدگان کرونا در سطح استان توزیع می‌کند.

عصر کاسپین/ سردار عزیز‌الله ملکی صبح امروز در حاشیه توزیع بسته‌های کمک‌معیشتی نیروی انتظامی‌ گیلان بین آسیب‌دیدگان از کرونا اظهار داشت: نیروی انتظامی استان در سومین مرحله از رزمایش مواسات با تلاش‌های ارزنده عقیدتی سیاسی انتظامی استان، بسته‌های کمک معیشتی را به‌دست نیازمندان می‌رساند.

فرمانده انتظامی استان گیلان با اشاره به مشارکت ناجا در این‌ مرحله از رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه خاطرنشان کرد: در این مرحله حدود ۲۰۰ بسته کمک معیشتی هر بسته به ارزش ۲۰۰ هزار تومان شامل اقلام ضروری توسط نیروی انتظامی بین نیازمندان توزیع می‌شود.

سردار ملکی با بیان اینکه طرح مواسات و کمک مومنانه به‌طور مستمر تا پایان سال ادامه دارد ابراز داشت: نیروی انتظامی خود را مسئول می‌داند که در این طرح حضور فعال داشته باشد از این رو کمک به محرومان را در اولویت کاری خود قرار داده است تا شاهد ریشه‌کنی این ویروس در سطح جامعه باشیم.
فرمانده انتظامی استان گیلان راجع به طرح محدودیت تردد در استان اظهار داشت: این طرح بنابر تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا در استان گیلان آغاز ‌و در حال اجرا است که براساس آن در مبادی ورودی استان، خودروهای دارای پلاک غیربومی اِعمال قانون می‌شوند.

سردار ملکی از شهروندان خواست تا در اجرای این طرح با پلیس همکاری کنند و افزود: تعداد محدودی از مسافران همواره اصرار دارند که وارد استان شوند اما ماموران پلیس در ورودی‌های استان مستقر هستند و از مردم انتظار داریم که با ما همکاری کنند و اِعمال قانون خودروها نیز از طریق دوربین انجام خواهد شد و پیامک آن نیز برای شخص ارسال می‌شود.

نیروی انتظامی گیلان در دومین مرحله از رزمایش مواسات نیز حدود ۳۰۰ بسته کمک معیشتی هر بسته به ارزش ۳۰۰ هزار تومان شامل کالا و اقلام ضروری بین آسیب‌دیدگان از کرونا در سطح استان توزیع کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه + 18 =