کشف ۶۷ تن روغن‌ از انبار یک محتکر در رشت

0 50

گیلان فرمانده انتظامی گیلان از کشف ۶۷ تن روغن خوراکی احتکاری به ارزش ۶ میلیارد ریال توسط پلیس امنیت اقتصادی در شهر رشت خبر داد.
عصر کاسپین/ سردار عزیزاله ملکی در جمع خبرنگاران، در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: با توجه به وضعیت و التهاب به وجود آمده در بازار روغن و کمبود آن در سطح عرضه، اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی همه جانبه برای شناسایی و برخورد با محتکران در دستورکار پلیس قرار دارد.

وی با بیان اینکه ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان با تحقیقات میدانی گسترده از وجود یک انبار دپو روغن خوراکی احتکاری در رشت مطلع شده و موضوع را مورد بررسی قرار دادند، گفت: این انبار در یکی از مناطق حاشیه‌ای شهر رشت شناسایی شد.

فرمانده انتظامی گیلان به اعزام ماموران انتظامی به این مکان و کشف ۶۷ تن روغن مایع خوراکی احتکار شده به ارزش ۶ میلیارد ریال از انبار مورد نظر اشاره کرد و گفت: محتکر ۴۸ ساله این پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

وی در پایان با تاکید بر برخورد قاطع و بدون اغماض پلیس با محتکران و مخلان نظام اقتصادی از شهروندان خواست، در صورت اطلاع از هرگونه احتکار و قاچاق کالا، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اعلام کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده + 11 =