تکه تکه کردن جسد دانیال توسط افسر نظامی در تهران / جنایت با کلت سازمانی

0 108

یک افسر نظامی در پرونده گم شدن دانیال یزدانی پرده از یک جنایت هولناک برداشت و به مثله کردن جسد پسر تهرانی اعتراف کرد.

عصر کاسپین/ یک افسر نظامی در تهران در یک سناریوی تلخ برای پنهان ماندن قتل دانیال یزدانی جسد را تکه تکه کرد. روز ۲۰ آبان امسال خانواده ای با حضور در دادسرای امور جنایی تهران از ناپدید شدن پسرشان اطلاع دادند و بازپرس پرونده دستور داد تا تیمی از ماموران پلیس آگاهی تهران برای ردیابی این جوان گمشده وارد عمل شوند.

سناریوی مرموز گمشدن دانیال یزدانی
برادر دانیال یزدانی به ماموران گفت: برادرم دانیال ۳۷ ساله بعد از مدت ها تلاش و پیگیری به تازگی توانسته بود یک شرکت تجاری سازی را تاسیس کند، برادرم کارشان تجاری سازی شرکت های دانش بنیان بود و روز دوشنبه ۱۹ آبان ماه دانیال با مادربزرگم تماس گرفت و گفته بود که قرار است برای مشورت کاری به باغ یکی از دوستانش در دماوند برود.

وی افزود: برادرم مدتی بود با یک مرد آشنا شده بود و از آنجا که من از همه کارهایش با خبر بودم شنیده بودم که می خواهد برای مشورت کاری پیش مرد آشنا برود و آن روز با خودروی همان مرد به خانه ویلایی رفت چون خودروی برادرم در پارکینگ خانه بود.

برادر دانیال یزدانی ادامه داد: شب هر چه در خانه منتظر ماندم خبری نشد و حتی موبایل برادرم خاموش بود تا اینکه نگران او شدیم و از پلیس درخواست کمک کردیم.

کارآگاهان در تحقیقات ابتدایی به بیمارستان ها، پزشکی قانونی و محل هایی که احتمال می دادند سرنخ هایی از دانیال یزدانی به دست بیاید اما هیچ ردی از این جوان به دست نیامد و پس از ۲ هفته تحقیق کارآگاهان مرد جوان را که در شب ناپدید شدن دانیال یزدانی با او قرار داشت را احضار کردند.

آزادی تنها مظنون پرونده دانیال یزدانی
مرد جوان که افسر نظامی در تهران است با حضور در دادسرا اعلام کرد که دانیال یک شکایت نامه داشت که بخاطر همین شکایتش با هم از شهریور ماه آشنا شدیم و دوستی ما خیلی زود صمیمی شد.

وی افزود: شب ۱۹ آبان ماه بود که با دانیال یزدانی برای کارهای شرکت و شکایتی که داشت با هم به خانه ویلایی ام در دماوند رفتیم و شب با هم در ویلا خوابیدیم و صبح او را تا تهران رساندم و من به محل کارم رفتم و دانیال نیز به محل کارش رفت و دیگر اطلاعی از از او ندارم.

بازپرس پرونده با توجه به اینکه هیچ مدرکی علیه افسر نظامی در دست نبود دستور آزادی او را صادر کرد اما ماموران پلیس آگاهی تهران تحقیقات اطلاعاتی خود را آغاز کردند و مشخص شد آخرین بار دانیال یزدانی در منطقه دماوند بوده و پس از آن گوشی اش خاموش شده و دیگر کسی از او اطلاعی ندارد.

تحقیقات پلیسی روی تنها مظنون پرونده که هومن نام دارد متمرکز شد و در این مدت هیچ سرنخی از دانیال یزدانی به دست نیامد تا اینکه بازپرس پرونده دستور بازداشت افسر نظامی را به اتهام قتل عمد صادر کرد و سرنخ های به دست آمده نشان از آن داشت که هومن آخرین نفر و تنها کسی بود که دانیال را ملاقات کرده است.

تکه تکه کردن جسد دانیال یزدانی
افسر ارشد نظامی اواخر هفته گذشته به دستور بازپرس پرونده بازداشت شد و تحقیقات از وی آغاز تا اینکه هومن به قتل ناخواسته دانیال یزدانی اعتراف کرد.

هومن در اعترافاتش گفت: شهریور ماه بود که با دانیال یزدانی بخاطر شکایت نامه ای که داشت آشنا شدم و خیلی زود دوستی ما صمیمی شد و من نیز با توجه به اینکه افسر نظامی هستم به او در خصوص به نتیجه رسیدن پرونده اش، مشاوره هایی می دادم و هیچ مشکلی با هم نداشتیم.

وی افزود: شب حادثه با دانیال یزدانی به خانه ویلایی ام در دماوند رفتیم و با هم سرگرم صحبت بودیم و من در حال تمیز کردن کلت کمری سازمانی ام بودم که ناگهان گلوله ای شلیک شد.

مرد جوان ادامه داد: شوکه شده بودم و وقتی به خودم آمدم دیدم دانیال روی زمین افتاده و دیگر نفس نمی کشد، ترسیده بودم ! ابتدا خواستم جسد را داخل صندوق عقب خودرویم قرار دهم اما نتوانستم به همین خاطر برای انتقال مجبور شدم جنازه را تکه تکه کنم و جسد مثله شده را داخل صندوق عقب خودرویم گذاشتم و شب در همان خانه ویلایی خوابیدم و صبح به محل کارم رفتم و اسلحه ام را تحویل دادم و به بهانه یک ماموریت کاری از تهران خارج شدم.

این افسر ارشد نظامی عنوان کرد: سوار بر خودرویم به سمت قم رفتم و جسد مثله شده را که داخل کیسه هایی گذاشته بودم در بیابان های اطراف قم رها کردم و سپس به تهران بازگشتم.

بدین ترتیب بازپرس پرونده دستور داد تا ماموران برای پیدا کردن اندام های جسد دانیال یزدانی به بیابان های اطراف قم بروند اما هیچ اثری از جسد مثله شده دانیال به دست نیامد.

بنا بر این گزارش، تحقیقات تکمیلی در این پرونده هولناک ادامه دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + 13 =