دستگیری زن قاتل در فومن / اعتراف به قتل همسر با همدستی فردی دیگر

0 90

زن قاتل پس از ۴ ماه از ارتکاب قتل همسرش با همدستی فردی دیگر در فومن دستگیر شد.

عصر کاسپین/ در پی اعلام خبر یک مورد کشف جسد در کانال آبی واقع در شهرستان فومن، عوامل پلیس‌ آگاهی در محل کشف جسد حاضر شدند و تحقیقات خود برای شناسایی متهم یا متهمان به قتل را آغاز کردند.

در ادامه تحقیقات کارآگاهان مشخص شد جسد متعلق به مردی است که به علت برخورد جسم سخت به سرش دچار ضایعه مغزی شده و جان خود را از دست داده است.

تحقیقات ماموران برای شناسایی عاملان این قتل ادامه داشت تا اینکه عدم همکاری خانواده مقتول با پلیس سبب برانگیخته‌شدن شک کارآگاهان نسبت به همسر و اعضای خانواده این فرد شد که ماموران پس از انجام هماهنگی‌ قضایی، همسر مقتول را دستگیر و برای انجام بازجویی به مقر انتظامی منتقل کردند.

پس از انتقال متهم به مقر انتظامی این زن در بازجویی‌های پلیس به طرق مختلف سعی در تبرئه خود داشت، اما سرانجام پس از مواجهه با مستندات و شواهد پلیس چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشت و معترف شد که پس از طلاق از شوهر اولش به مدت تقریبی سه‌ماه با مقتول ازدواج کرده، اما به علت ‌بی‌علاقگی شوهرش به وی، نقشه قتل‌اش را کشیده است.

این زن همچنین در ادامه اعترافات خود مدعی شد که پس از طرح نقشه قتل همسرش با اجیر کردن مردی ۳۸ ساله، همسرش را به بهانه‌ای به بیرون از شهر منتقل کرده و به همراه این فرد با وارد کردن چندین ضربه با میله‌ آهنی به سر همسرش، وی را به قتل رسانده و سپس جسدش را در کانال آبرسانی رها کرده است.

سرهنگ بابک علیزاده، فرمانده انتظامی شهرستان فومن با بیان اینکه همدست این زن نیز پس از شناسایی، دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد، گفت: هر دو متهم پس از گذشت چهارماه از ارتکاب جنایت روانه زندان شدند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 2 =