له شدن پراید در تصادف شدید؛ سرنشینان ناپدید شدند

0 96

خودروی پراید پس از تصادف به طور کامل متلاشی شد؛ آتش‌نشانان پس از این حادثه، به جست‌وجوی سرنشینان داخل خودرو و تا شعاع ۱۵۰ متری در اطراف محل تصادف پرداختند که هیچ فردی پیدا نشد!

عصر کاسپین/ ساعت ۲۲ شب گذشته شهروندان وقوع حادثه تصادف در بزرگراه بعثت، ابتدای ورودی پل بعثت، تقاطع خیابان بروجردی را به سامانه ۱۲۵ اطلاع‌رسانی کردند که ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران به سرعت آتش‌نشانان ایستگاه‌های ۱۱۳ و ۱۳ به همراه گروه امداد و نجات دو را از دو لاین مخالف به محل حادثه اعزام کرد.

عباس شاطر معصوم؛ فرمانده آتش‌نشانان اعزامی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: یک دستگاه خودروی سواری پراید بنابر اظهارات شاهدان، به دلیل عدم رعایت موارد ایمنی در رانندگی و سرعت زیاد هنگام وارد شدن به پل، با نرده‌های حاشیه پل برخورد کرده بود.

وی افزود: بر اثر شدت برخورد، خودروی پراید به طور کامل متلاشی شده و راننده آن که تنها سرنشین این وسیله‌نقلیه بود، از محل حادثه گریخت.

این فرمانده آتش‌نشانی تصریح کرد: نیروهای آتش‌نشانی بلافاصله پس از ایمن کردن محل و کشیدن نوار احتیاط مشغول عملیات شده و به جست‌وجوی سرنشینان داخل خودرو و تا شعاع ۱۵۰ متری در اطراف محل تصادف پرداختند که هیچ فردی پیدا نشد.

وی ادامه داد: خودروی متلاشی شده با جرثقیل راهور از سطح جاده برداشته شده و سپس به منظور انجام اقدامات قانونی و شناساسایی مالک خودرو به پارکینگ راهنمایی و رانندگی انتقال یافت.

بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ علت اصلی وقوع این حادثه رانندگی توسط کارشناسان راهور منطقه در دست بررسی است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 − یازده =