مدیرکل: تعامل با نخبگان دانشگاهی و انجام تحقیقات پژوهشی بستر مناسبی برای فعال تر شدن شرکت های تعاونی و ایجاد اشتغال پایدار است

0 54

ششمین جلسه اتاق فکر تعاون به منظور هماهنگی مطالبات ذی نفعان و مجری طرح پژوهشی با عنوان “ارائه مدل برای ارزیابی عملکرد تعاونی های دهیاری استان گیلان و برنامه ای جهت توسعه این تعاونی ها” با حضور علیزاده مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گیلان، مدیران اتحادیه تعاونی های دهیاری های استان گیلان، دیگر اعضا و کارشناسان در اداره کل برگزار شد.

عصر کاسپین/ علیزاده در ابتدای این نشست برگزاری جلسات اتاق فکر تعاون با حضور نخبگان دانشگاهی و انجام تحقیقات پژوهشی در حوزه های مخلتف را بستر مناسبی برای فعال تر شدن شرکت های تعاونی و ایجاد اشتغال پایدار عنوان کرد.

وی در ادامه با اشاره به خدمات متنوع تعاونی های دهیاری استان از جمله خدمات جاده ای ، تفکیک زباله، پروژه های عمرانی افزود : هدف از اجرای این نوع تحقیقات یافتن راهکارهای مناسب برای فعال کردن هرچه بیشتر تعاونی های دهیاری های استان و کسب درآمد بیشتربه منظور حرکت به سویی است تا این تعاونی ها نیازمند کمک های دولتی نباشند.

علیزاده با اشاره به حضور ذی نفعان (اتحادیه دهیاری های استان گیلان به نمایندگی از ۴۳ تعاونی دهیاری در سراسر استان گیلان) ، اساتید دانشگاهی و کارشناسان بخش تعاون در این نشست خاطر نشان کرد: این نوع تحقیقات کاربردی می تواند در ارائه راهکارهای موثر در کاهش عوامل مداخله گر از جمله سومدیریت ها و توسعه هر چه بیشتر این نوع تعاونی ها تاثیر بسزایی ایفا کند.

وی در پایان با ابراز امیدواری در زمینه آسیب شناسی عوامل مختلف تاثیرگذار در این حوزه با هدف توسعه خدمات و در مجموع درآمد زایی هرچه بیشتر تعاونی های دهیاری از حضور و هم اندیشی نخبگان در این نشست قدرانی کرد.

گفتنی در این نشست مقرر شد به منظور انجام هر چه با کیفیت طرح مذکور جلسه ای با حضور ذی نفعان و مجری طرح در اداره توسعه تعاونی ها برگزار شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × سه =