پایش گسترده دمای ادارات، مدارس و نهادهای دولتی گیلان ادامه دارد

در راستای مدیریت بهینه مصرف گاز در حوزه های مختلف مصرف، شرکت گاز استان گیلان هم‌راستا با سایر شرکت های گاز استانی اقدام به اجرای طرح پایش دمای ادارات و نهادهای دولتی کرده است.

عصر کاسپین/ حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اعلام انجام بیش از ۱۳ هزار بازدید و پایش دمای ادارات، مدارس، بانک ها و سایر نهادهای دولتی استان از ابتدای دی ماه سال جاری تاکنون، گفت: مهم ترین هدف از اجرای این طرح، نهادینه سازی فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی در بخش های مختلف جامعه است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با بیان این موضوع اظهار داشت: ماحصل این تعداد بازدید و پایش، اعلام اخطار به حدود ۲ هزار و نهصد نهاد پرمصرف و ثبت بیش از یک هزار و دویست مورد قطع گاز سازمان ها می باشد.

حسین اکبر با اشاره به برودت هوا و افزایش شدید مصرف گاز در روزهای گذشته اظهار داشت: متاسفانه بعلت حفظ پایداری جریان گاز در حوزه خانگی، مجبور به قطع و یا اعمال محدودیت مصرف برای مشترکین سایر حوزه ها هستیم.

وی در همین راستا افزود: به علت کاهش میزان گاز تحویلی به نیروگاه های تولید برق، شاهد وقوع قطعی های موردی برق در مناطق مختلف هستیم که این مشکل با صرفه جویی در مصرف گاز و رعایت دمای آسایش (۱۸ الی ۲۱ درجه) توسط مشترکین به راحتی برطرف خواهد شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در پایان ابراز امیدواری کرد تا مردم و مشترکین محترم خانگی با صرفه جویی در مصرف گاز طبیعی، رعایت دمای آسایش و استفاده از البسه گرم و زمستانی در منزل، پایداری جریان گاز را تضمین نمایند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − 14 =