آتش‌سوزی پراید و واژگونی پژو ۴۰۵ پس از برخورد شدید با یکدیگر

خودروی پراید و پژو ۴۰۵ پس از برخورد شدید با یکدیگر دچار آتش‌سوزی و واژگونی شدند.

عصر کاسپین/ ساعت ۲۱:۰۵ شب گذشته حادثه تصادف در مسیر غرب به شرق بزرگراه تهران ـ کرج، بعد از پمپ بنزین وردآورد توسط رانندگان خودروهای عبوری به سامانه ۱۲۵ اطلاع‌رسانی شد و ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران بی‌درنگ نیروهای عملیات ایستگاه‌های ۴۴ و ۱۰۹ را به محل حادثه اعزام کرد.

محسن نجفی؛ فرمانده آتش‌نشانان اعزامی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: با رسیدن به محل حادثه مشاهده شد بر اثر برخورد دو دستگاه خودروی سواری پراید و پژو ۴۰۵ با یکدیگر در مسیر کندرو، خودرو سواری پژو ۴۰۵ واژگون شده و خودروی سواری پراید نیز آتش گرفته بود.

وی افزود: نیروهای عملیات بی‌درنگ با ایمن‌سازی محل حادثه و ایجاد ترافیک مصنوعی به دو گروه تقسیم شدند؛ گروه نخست توسط یک رشته لوله آب فشار قوی اقدام به خاموش کردن خودروی سواری پراید کرده و همزمان گروه دوم نسبت به رفع نشت بنزین و قطع برق خودرو پژو ۴۰۵ اقدام کردند.

نجفی خاطرنشان کرد: خوشبختانه در این حادثه هیچگونه خسارت جانی و مصدومیتی برای رانندگان رخ نداد و آتش‌نشانان پس از انتقال خودروها به حاشیه امن بزرگراه، ایمن‌سازی کامل محل حادثه و تحویل محل به عوامل راهنمایی و رانندگی به مأموریت خود پایان دادند.

بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ علت بروز این حادثه توسط کارشناسان راهنمایی و رانندگی در حال بررسی است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × دو =