انبار لوازم یدکی و روغن موتور کشتی قاچاق در بندرانزلی

فرمانده انتظامی استان از کشف بیش از۵۰۰ قطعه لوازم یدکی و روغن موتور کشتی قاچاق از یک انبار به ارزش ۷۰ میلیارد ریال در شهرستان بندرانزلی خبر داد.

عصر کاسپین/ سردار “عزیزاله ملکی” در گفت‌‎وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، تامین و ارتقاء امنیت را همواره یکی از دغدغه‌های اصلی نیروی انتظامی قلمداد کرد و اظهار داشت: اقدامات قاطع و قانونی در راستای مقابله با قاچاق، سبب قانونمداری می‌شود و مؤلفه‌های امنیت را ارتقاء می‌دهد.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با اقدامات همه جانبه از وجود لوازم یدکی و روغن موتور کشتی قاچاق در یک انبار در شهرستان بندرانزلی مطلع شده و بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند.

فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه پس از تحقیقات نامحسوس صورت گرفته صحت موضوع برای پلیس محرز و مکان مورد نظر شناسایی شد، تصریح کرد: ماموران پلیس آگاهی با هماهنگی قضائی به این انبار اعزام شدند.

این مقام ارشد انتظامی از کشف ۵۲۹ قطعه لوازم یدکی کشتی شامل: ۶۱ عدد سنسور، ۴۶ عدد شیر هوا، یک طرفه و اطمینان، ۸۴ عدد یاتاقان، ۱۶ عدد گاید سوپاپ، ۱۲ عدد فنر، یک عدد توربو شارژ، ۲ دستگاه کولر هوا، ۱۲ دستگاه لاینر ژنراتور، ۳ دستگاه اسبید‌داگ، یک ست وی‌دی‌آر، ۷ دستگاه پمپ سوخت ژنراتور، ۴ دستگاه جی‌پی‌اس، یک ست رادار، ۵۹ دستگاه انژکتور، ۱۲ دستگاه پمپ المنت، ۸۴ دستگاه نازل، ۷ عدد پین، ۱۰ عدد بیرینگ، ۳۰ عدد سنسور، ۷ عدد پیستون، ۲۵ عدد اورینگ، ۲۲ دستگاه لاینر، ۶ عدد استکان تایپید، ۱۲ عدد سوپاپ، ۵ دستگاه پمپ بنزین و ۵ هزار و ۶۰ لیتر روغن موتور کشتی قاچاق در بازرسی از این محل خبر داد.

سردار ملکی با اشاره به معرفی متهم ۴۹ ساله این پرونده به اداره تعزیرات حکومتی عنوان داشت: کارشناسان ارزش اقلام کشف شده را ۷۰ میلیارد ریال برآورد کردند.

وی در پایان با تاکید بر اینکه مبارزه با قاچاق کالا و ارز از اولویت‌های اصلی نیروی انتظامی است و پلیس با قاطعیت با هرگونه قانون‌شکنی و اخلال در بازار برخورد می‌کند از شهروندان خواست، در صورت اطلاع از قاچاق و احتکار کالا یا هرگونه فعالیت مخل نظام اقتصادی، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 3 =