فرماندار لاهیجان در ستاد تنظیم بازار شهرستان بیان کرد: مردم کمبود کالاها را تحمل نمی کنند / نظارت بر بازار و قیمت ها در لاهیجان تشدید شود

یونس محمودی در هفدهمین جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان لاهیجان با بیان اینکه همه ی ما موظف به رعایت دستورالعمل های بهداشتی هستیم، گفت: ضمن تشکر از اعضای ستاد تنظیم بازار، متذکر می شوم که ما باید بیشتر و دقیق تر به موضوع مبارزه با کرونا توجه کنیم.

عصر کاسپین/ وی با تاکید بر تشدید نظارت و بازرسی ها از بازار و صنوف در آستانه ی سال جدید، گفت: دستگاه های اجرایی باید به نحوی فعالیت کنند تا مردم احساس کنند، مسئولان در کنارشان هستند.

نماینده عالی دولت در لاهیجان با بیان اینکه نانوایی هایی که در ایام بحران ها و تعطیلات بصورت کشیک فعال بودند مورد تقدیر قرار خواهند گرفت، گفت: میزان بازرسی های بازار لاهیجان دارای رتبه خوبی است اما ما وظیفه داریم تا این رتبه را ارتقا ببخشیم.

محمودی بر نظارت اعضای ستاد تنظیم بازار لاهیجان بر قیمت ها در سطح شهرستان تاکید کرد و گفت: بازگشت آرامش اقتصادی به مردم جزو اولویت ها ما قرار بگیرد.

وی تشدید نظارت بر استحصال معادن کوه و رودخانه در سطح شهرستان را خواستار شد و گفت: در ایام تعطیلات اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان باید نظارت ویژه ای را در حوزه های مربوطه، تدارک ببیند.

فرماندار لاهیجان با بیان اینکه مردم کمبود ها را تحمل نمی کنند، گفت: دستگاه ها باید تدابیری را اتخاذ کنند که مردم لاهیجان با هیچ کمبود کالایی مواجه نشوند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × یک =