محورهای کوهستانی و ارتفاعات استان گیلان برای مسافرت مناسب نیست

سخنگوی پلیس راهور استان گیلان گفت: افرادی که قصد مسافرت به محورهای کوهستانی و ارتفاعات استان گیلان را دارند سفر خود را به زمان دیگری موکول کنند.

عصر کاسپین/ سرهنگ کریم فقیری شامگاه چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به پیش‌بینی‌های انجام شده اکنون شاهد بارش برف در مناطق جلگه‌ای و ارتفاعات استان گیلان هستیم.

سخنگوی پلیس راهور گیلان تصریح کرد: تقاضای ما از شهروندان گیلانی این است که از پارک کردن خودروهای خود در معابر و خیابان‌های اصلی شهرها در شب خودداری کنند.

وی افزود: با توجه به این که عملیات برف‌روبی توسط ماشین‌آلات سنگین انجام می‌شود وجود ماشین‌آلات در حاشیه خیابان‌ها موجب کندی عملیات برف‌روبی و آسیب دیدن خودروهای پارک شده در حاشیه خیابان‌ها می‌شود.
سخنگوی پلیس راهور استان گیلان اظهار داشت: توصیه ما این است که شهروندان وسایل نقلیه خود را در مکانی مطمئن پارک کنند تا عملیات برف‌روبی با سرعت و سهولت انجام شود.

فقیری خاطرنشان کرد: افرادی که قصد مسافرت به محورهای کوهستانی و ارتفاعات استان گیلان را دارند در صورت ضرورت نداشتن سفر خود را به زمان دیگری موکول کنند.

وی گفت: رانندگان باید در صورت ضرورت سفر در این ایام حتماً خودروی خود را با تجهیزات زمستانی مانند زنجیرچرخ تجهیز کرده و آمادگی لازم را برای تردد در یک مسیر کوهستانی و برفی داشته باشند.

سخنگوی پلیس راهور استان گیلان عنوان داشت: همچنین از رانندگان می‌خواهیم که با توجه به یخ‌زدگی و لغزندگی خیابان‌ها با توجه و دقت کامل رانندگی کنند تا حادثه‌ای اتفاق نیفتد.

فقیری خاطرنشان کرد: ایام برفی پیش‌رو می‌طلبد که رانندگان دقت و توجه بیشتری به رانندگی خود داشته باشند تا تردد ایمنی را پشت سر بگذارند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 + 8 =