۲۴ پروژه با اشتغال ۱۱۲ نفر در منطقه آزاد انزلی به‌بهره‌داری رسید

۲۴ پروژه صنعتی و عمران روستایی با اشتغال ۱۱۲ نفر در منطقه آزاد انزلی واقع در استان گیلان به‌بهره‌داری رسید.

عصر کاسپین/ ارسلان زارع صبح امروز در حاشیه افتتاح چند پروژه عمرانی و صنعتی در منطقه آزاد انزلی اظهار داشت: امیدواریم با افتتاح این طرح‌ها شاهد افزایش ظرفیت تولید و اشتغال مستقیم و غیرمستقیم در این منطقه باشیم.

استاندار گیلان با ابراز خرسندی از اینکه واحد‌های افتتاح شده عمدتا با دانش بومی جوانان استان و فعالیت آنان راه‌اندازی شده خاطرنشان کرد: یکی‌از این واحد‌ها در مرکز رشد بندرانزلی آغاز به‌کار کرد و به مرحله تجاری‌سازی و تولید انبوه رسید.

زارع به رویکرد دولت در حمایت از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی اشاره و تصریح کرد: تقویت احداث واحد‌های تولیدی و اقتصادی در منطقه آزاد انزلی نیز همواره باید از سوی دولت مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: منطقه آزاد انزلی به‌سبب موقعیت جغرافیایی، دسترسی به بازار کشور‌های همسایه شمالی و قرار داشتن در مسیر کریدور ریلی شمال- جنوب می‌تواند نقش تامین‌کننده در برخی مواد اولیه برای تولید و نیز صادرات کالاهای تولیدی استان و کشور را ایفا کند.

در دهمین روز از دهه مبارک فجر ۲۴ پروژه صنعتی و عمران روستایی با اشتغال ۱۱۲ نفر صبح امروز به‌صورت همزمان توسط استاندار گیلان مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده − 2 =