دیدار نمایندگان مجلس با «حمیدرضا مؤمنی» مشاور رییس جمهور در امور مناطق آزاد کشور

رئیس و نائب رییس فراکسیون مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی در مجلس شورای اسلامی با حضور در دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد با «حمیدرضا مؤمنی» مشاور رییس جمهور و دبیرشورایعالی دیدار و گفتگو کردند.

عصر کاسپین/ براین اساس «معصومه پاشایی بهرام» و «عادل نجف زاده» در این دیدار ضمن تبریک انتصاب «حمیدرضا مؤمنی» به عنوان «مشاور رئیس جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی» بر ضرورت ارتقاء جایگاه این دبیرخانه و همچنین افزایش همکاری های نمایندگان و کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی در راستای تحقق اهداف این مناطق تاکید کردند.

ایشان همچنین بر لزوم همکاری در راستای توسعه حوزه عمل این مناطق با محوریت افزایش تعامل مناطق آزاد ایران و مناطق آزاد جهان اعلام آمادگی کردند.

رئیس و نائب رییس فراکسیون مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی با تاکید بر تشریح عملکرد و ارائه نمایی شفاف از دستاوردهای مناطق آزاد و دبیرخانه شورایعالی در کمیسیون های تخصصی از مشاور رئیس جمهور به منظور حضور در کمیسیون های تخصصی دعوت به عمل آوردند.

گفتنی است؛ در همین راستا تعدادی دیگر از نمایندگان از جمله «جلیل رحیمی جهان‌آبادی» نماینده تربت جام، «احد آزادی خواه» نماینده ملایر و «محمدجواد عسگری» نماینده شهرستان های داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی با «حمیدرضا مؤمنی» دیدار کردند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − شش =