فرمانده انتظامی بندرانزلی: اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و کشف ۲۴ فقره سرقت در بندرانزلی

جوانمردی از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان و دستگیری ۱۴ سارق با ۲۴ فقره سرقت خبرداد.

عصر کاسپین/ «سیدجعفر جوانمردی» در جمع خبرنگاران با بیان اینکه اگر همه افراد جامعه نسبت به اتقاقات و رویدادهای اطراف خود حساس باشند و احساس مسئولیت کنند، قطعاً امنیت مطلوب‌تری را می‌توان در آن جامعه برقرار کرد اظهار داشت: به منظور مقابله با مجرمان و مخلان نظم و امنیت عمومی و افزایش احساس امنیت برای شهروندان، طرح‌های مختلف انتظامی اجرا می‌شود.

فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی گفت: طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با اولویت مبارزه با سرقت و برخورد با معتادان متجاهر و هنجارشکنان در شهرستان بندرانزلی به مدت ۲ روز اجرا شد.

وی افزود: در اجرای این طرح، ۱۳ معتاد متجاهر جمع‌آوری و به مراکز ترک اعتیاد منتقل و سه خرده فروش موادمخدر و ۲۲ مجلوب دستگیر و به مرجع قضائی معرفی شدند.

این مقام انتظامی از کشف یک دستگاه خودرو و چهار موتورسیکلت سرقتی و دستگیری ۱۴ سارق در این طرح خبر داد و گفت: ۲۴ فقره پرونده سرقت نیز کشف شد.

جوانمردی تصریح کرد: برابر هماهنگی به عمل آمده با مقام قضائی در برخورد قاطع با متخلفان و هنجارشکنان، ۲۳ دستگاه خودرو و چهار دستگاه موتورسیکلت متخلف به علت نداشتن مدارک، آلودگی صوتی و هنجارشکنی توقیف و به پارکینگ منتقل شدند.

وی در پایان ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم با پلیس در اجرای طرح‌های مختلف انتظامی، از شهروندان خواست، در صورت مشاهده و یا برخورد با هرگونه جرمی و ناهنجاری‌های اجتماعی، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 5 =