محدودیت‌های تردد در شهرهای نارنجی و زرد گیلان تشدید می‌شود

جانشین رئیس ستاد مقابله با کرونا در گیلان گفت از تشدید محدودیت‌های تردد در گیلان خبر داد و گفت: هفته آینده محدودیت‌های تردد از سوی قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مقابله با کرونا ابلاغ می‌شود.
عصر کاسپین/ محمود قاسم‌نژاد صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با نزدیک شدن به تعطیلات نوروز و ماه رجب برنامه‌ریزی‌هایی در سطح کشور انجام شده است.

جانشین رئیس ستاد مقابله با کرونا در گیلان افزود: برنامه‌ها به این شکل است که قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مقابله با کرونا برای سفرها دستورالعمل‌هایی تهیه می‌کند که هفته آینده ابلاغ شده و در سراسر کشور اجرا می‌شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان گفت: در آزمون‌های استخدامی ضرورت رعایت دستوالعمل‌های بهداشتی بسیار اهمیت داشته و در سایه رعایت آن‌ها می‌توانند این آزمون‌ها را برگزار کنند.

قاسم‌نژاد بیان کرد: برای خریدهای عید کنترل‌های شدیدی صورت می‌گیرد و اتاق اصناف استان‌ها وظیفه نظارت بر این موضوع را دارند.

وی اظهار داشت: هر ساله مراسم اعتکاف با خیل عظیمی از علاقه‌مندان برگزار می‌شد که امسال بنابر ابلاغ ستاد ملی مقابله با کرونا این مراسمات مذهبی برگزار نمی‌شود.

جانشین رئیس ستاد مقابله با کرونا در گیلان تصریح کرد: فعالیت مشاغل مختلف مانند دستفروشان نیز شامل ابلاغیه دستورالعمل‌های ستاد ملی کرونا می‌شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان افزود: در ۳ استان شمالی گیلان، مازندران و گلستان و شهرهای مشهد، شیراز، کیش، قشم، اصفهان، بندرعباس، بوشهر و نیز شهرهای زرد استان‌ها برای تعطیلات نوروزی محدودیت‌های تردد اعمال می‌شود.

وی با بیان اینکه براساس مصوبات استانی موظف هستیم کنترل محدودیت‌ها را در گیلان تشدید کنیم گفت: اکنون ورود به شهرهای شمالی گیلان محدودیت دارد و زمان اجرای ترد شبانه در شهرها نیز از ساعت ۹ شب تا ۳ بامداد اعمال می‌شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 1 =