مسافرت از «رودبار» و «رودسر» و بالعکس ممنوع است

معاون علوم پزشکی گیلان گفت: مسافرت از رودبار و رودسر به سایر شهرستان‌های گیلان و از بقیه شهرستان‌ها به رودبار و رودسر ممنوع است.

عصر کاسپین/ آبتین حیدرزاده در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در حال حاضر ۲۸۷ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های استان گیلان بستری هستند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان بیان کرد: ۶۱ بیمار جدید در ۲۴ ساعت گذشته به این آمار افزوده شده و ۶۰ نفر نیز به دلیل وخامت حالشان در بحش ICU بستری هستند.

حیدرزاده عنوان داشت: ۲ شهر رودبار و رودسر همچنان در وضعیت نارنجی، تالش، ماسال، سیاهکل و املش در وضعیت آبی و سایر شهرستان‌ها نیز در وضعیت زرد قرار دارند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان تصریح کرد: براساس اعلام ستاد کرونا مسافرت از رودبار و رودسر به سایر شهرستان‌ها و از سایر شهرستان‌ها به این ۲ شهرستان ممنوع است.
وی خاطرنشان کرد: امکان ابتلا برای چندمین بار به کرونا دیده شده و به همین دلیل مسافران نباید به این فکر کنند که با مبتلا شدن در ماه‌های گذشته اکنون واکسینه شد و می‌توانند به مسافرت بروند.

حیدرزاده با بیان اینکه ممکن است این افراد ناقل بوده و علائم نداشته باشند افزود: باید در تمامی دورهمی‌ها از ماسک استفاده شود تا امکان ابتلا به کرونا به حداقل برسد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 − نه =