پایگاه بسیج شهید نادری فر اداره گاز شهرستان رشت افتتاح شد

0 36

پایگاه مقاومت بسیج شهید نادری فر با حضور فرمانده محترم سپاه ناحیه رشت جناب سرهنگ قاسمی و مدیر عامل و همکاران شرکت گاز استان گیلان در محل اداره گاز منطقه یک رشت افتتاح شد.

عصر کاسپین/ در این مراسم حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اشاره به نقش مهم بسیج در زمان ها و شرایط بحرانی از دوران جنگ تحمیلی تاکنون، از همکاران بسیجی شرکت بجهت خدمات رسانی شایسته به مردم قدردانی نمود.

در ادامه جناب سرهنگ قاسمی فرمانده سپاه ناحیه رشت با تقدیر از حضور بسیجیان شرکت گاز گیلان در عرصه های مختلف اقتصادی و سیاسی اظهار داشت: پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری درخصوص گام دوم انقلاب، باید با هم افزایی و کمک در همه امور و خدمات رسانی به مردم، نقشه استکبار جهانی و دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی را به شکست منجر نمائیم.

همچنین در ابتدای این مراسم محمدنقی اسماعیل زاده فرمانده پایگاه بسیج شهید تندگویان شرکت گاز گیلان گزارشی از فعالیت های آن پایگاه در زمینه های جذب نیرو، برنامه های فرهنگی، آماده باشها، طرح های همیاری و کمک مؤمنانه شهید سلیمانی، مبارزه با کرونا و طرح پایش دمای ادارات و … توضیحاتی ارائه نمود.

در پایان پایگاه مقاومت بسیج شهید نادری فر توسط فرزند شهید نادری فر از پرسنل واحد بازرسی فنی شرکت گاز استان گیلان افتتاح شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − نوزده =