فرماندار رشت خبر داد؛ آزادی ۱۵۳زندانی جرائم غیرعمد در سال گذشته به همت خیرین مرکز استان

0 50

فرماندار رشت در دیدار با مدیر نمایندگی و عضو هئیت امنا ستاد دیه استان، از آزادی ۱۵۳ زندانی جرایم غیر عمد به همت خیرین و نیکوکاران این شهرستان در سال گذشته خبر داد.

عصر کاسپین/ مهندس علی فتح اللهی فرماندار رشت صبح امروز میزبان آقای یزدانی مدیر نمایندگی و عضو هئیت امنا ستاد دیه استان بود.

فرماندار رشت در این دیدار با اشاره به آزادی ۱۵۳ نفر از زندانیان جرائم غیر عمد در سال ۹۹ با همت خیرین و نیکوکاران شهرستان رشت، افزود: فعالیت ستاد دیه در حقیقت در راستای حفظ حیثیت و آبروی افراد آسیب دیده اجتماع بوده و اقدامات خداپسندانه این نهاد از بروز آسیبهای اجتماعی بزرگ و پر هزینه جلوگیری کرده است.

مهندس فتح اللهی ضمن استقبال از پویش همگانی گیلان همدل در سال ۱۴۰۰، خاطر نشان کرد: کار این نهاد مردمی قابل مقایسه با هیچ اقدام پسندیده دیگری نیست، چرا که کمک به یک زندانی در وهله نخست نویده دهنده رهایی یک فرد به حساب می‌آید، حال آنکه این اقدام انساندوستانه نجات یک خانواده و در ادامه نجات یک جامعه را به دنبال دارد.

وی ادامه داد: فرمانداری رشت در حد توان خود در خدمت رسالت الهی و انسانی ستاد دیه بوده و یقینا تلاش در این راستا موجب تقویت معنویت در جامعه می گردد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده + سه =