۱۲۶۵ نفر برای عضویت در شورای اسلامی روستاهای گیلان ثبت نام کردند

دبیر ستاد انتخابات گیلان گفت: ۱۲۶۵ داوطلب در دو روز گذشته برای عضویت در شورای اسلامی روستاهای گیلان ثبت نام کردند.

عصر کاسپین/ مجید هاشم‌پور صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در دومین روز از ثبت نام داوطلبان ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی روستاهای استان گیلان ۸۰۵ نفر ثبت نام کردند.

دبیر ستاد انتخابات گیلان ابراز داشت: جمع کل ثبت نام‌شدگان در طول دو روز گذشته هزار و ۲۶۵ نفر است که هزار و ۱۶۹ نفر آن‌ها از آقایان با ۹۲ درصد و ۹۶ نفر از بانوان با ۸ درصد ثبت نام‌شدگان هستند.

وی گفت: ۵۱ درصد از ثبت نام‌کنندگان به شکل غیرحضوری و ۴۹ درصد حضوری ثبت نام کردند؛ شیوه‌های ثبت نام به ۴ روش شامل ۳ شیوه غیرحضوری و یک شیوه حضوری بوده که همان مراجعه به بخشداری‌های ۴۴گانه استان گیلان است.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری گیلان خاطرنشان کرد: توصیه ما به داوطلبان این است که از موکول کردن ثبت نام به ساعات پایانی پرهیز کنند.
وی افزود: سوابق برگزاری انتخابات در ادوار گذشته حاکی از این است که گاها ثبت نام در روزهای پایانی با مراجعه ۷ الی ۸ هزار نفری مواجه است که این امر باعث ایجاد مشکل می‌شود.
دبیر ستاد انتخابات استان گیلان تصریح کرد: همچنین اگر مدارک ثبت نامی داوطلبان نیز ناقص باشد در روز پایانی فرصت قانونی برای رفع نقص وجود ندارد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه + هفت =