اجرای طرح آزادسازی و تملک املاک حاشیه رودخانه در منطقه ۳

0 28

شهردار منطقه ۳ از طرح آزادسازی، تملک و تخریب و پاکسازی املاک حاشیه رودخانه جهت تعریض و بازگشایی خیابان شهیدان عاطفی به خیابان امین الضرب خبر داد.

عصر کاسپین/ طیبه بینا شهردار منطقه ۳ در خصوص اجرای طرح تملک و آزادسازی حاشیه رودخانه اظهار داشت: به منظور رفع گره های ترافیکی، حل معضلات و حواشی ناشی از بافت و ابنیه فرسوده طرح آزادسازی و تملک در محدوده مذکور به اجرا در آمد.

طیبه بینا افزود: از عمده وظایف شهرداری‌ها در راستای عمران و آبادانی شهر مطابق بند یک ماده ۵۵ قانون شهرداری‌ها ایجاد خیابان، کوچه‌ها، میدان‌ها و باغ‌های عمومی است و شهرداری با تصویب طرح‌های عمرانی در این راستا اقدام می‌کند.

وی ادامه داد: از تعداد ۱۰ ملک مورد مذاکره در محدوده این پروژه، مالکین شش ملک موافقت خود را با فروش ملک به شهرداری اعلام نموده و مبایعه نامه با ایشان تنظیم شده است.

شهردار منطقه ۳ گفت: تخریب و پاکسازی دو ملک با کاربری مسکونی صورت گرفته و شهرداری در حال رایزنی و کسب رضایت با مالکین چهار ملک باقی مانده می باشد.

وی در پایان از تمامی دستگاه های اجرایی و همچنین شهروندان محترم درخواست نمود با تعامل بیشتر با شهرداری در توسعه، رشد و آبادانی شهر خود پویا باشند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 − 1 =