اعلام حمایت دکتر جمشیدی از بهنیا ثابت رفتار در انتخابات شورای شهر رشت

دکتر رضا جمشیدی چناری رئیس اسبق شورای اسلامی شهر رشت و از چهره های علمی شناخته شده استان گیلان، طی گفتگویی حمایت خود بهنیا ثابت رفتار کاندیدای ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر رشت را اعلام کرد.

عصر کاسپین/ دکتر جمشیدی که در چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر رشت با کسب حدود ۲۵ هزار رای، بالاترین رای را به خود اختصاص داده بود و ریاست سال نخست شورای چهارم را بر عهده داشت حمایت خود از بهنیا ثابت رفتار را به طور رسمی اعلام کرد و خواستار حمایت همه شهروندان شد.
وی شناخت کافی از مسائل مدیریت شهری، تحصیلات مرتبط، ارائه طرح و برنامه در حوزه های مختلف شهری و انگیزه بالای ایجاد تغییر در وضعیت فعلی شهر رشت را از مهم ترین ویژگی های این کاندیدای جوان برشمرد.
بهنیا ثابت رفتار دانش آموخته دبیرستان تیزهوشان و دانشگاه گیلان، کارشناس ارشد عمران و خبرنگار است و در سوابق خود مواردی چون مشاور شورای اسلامی شهر رشت، مشاور رسانه ای باشگاه سپیدرود، مشاور رسانه ای نماینده صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی، قائم مقام حزب مردم سالاری در گیلان، عضویت در خانه مطبوعات و مدیرمسئولی پایگاه خبری حرف تازه را ثبت کرده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 + چهار =