شهردار رشت خبر داد: بیش از ۶۳۰۰ تن آسفالت تا نیمه نخست خرداد در شهر رشت توزیع شد

شهردار رشت اجرای پروژه‌های عمرانی و آسفالت معابر اصلی و فرعی را از جمله برنامه‌های اولویت‌دار شهرداری خواند و گفت: در همین راستا بیش از ۶ هزار و ۳۰۰ تن آسفالت تا نیمه نخست خرداد امسال در سطح رشت توزیع و پخش شده است.

عصر کاسپین/ سید محمد احمدی شهردار رشت امروز(شنبه ۲۲ خرداد) اظهار داشت: با تلاش همه دست‌اندرکاران و برنامه‌ریزی‌های انجام شده در شهرداری رشت جهت اجرای پروژه‌های عمرانی و آسفالت معابر اصلی و فرعی، بیش از ۶ هزار و ۳۰۰ تن آسفالت تا نیمه اول خرداد امسال در سطح شهر رشت توزیع و پخش شده است.

شهردار رشت از آسفالت معابر اصلی و فرعی سطح شهر و اجرای این کار پس از اولویت بندی‌‌های تعیین شده خبر داد و عنوان کرد: از ابتدای امسال تا نیمه خرداد بیش از ۴ هزار و ۲۰۰ تن آسفالت توسط سازمان عمران جهت اجرای پروژه‌های عمرانی مورد استفاده قرار گرفته است.

احمدی تصریح کرد: علاوه بر این‌ها معادل ۲ هزار و ۱۰۰ تن آسفالت نیز توسط سازمان عمران به مناطق پنج‌گانه شهرداری رشت تحویل و توزیع داده شده است.

شهردار رشت ادامه داد: خدمت رسانی به شهروندان در حوزه‌های مختلف هم از دیگر مواردی بوده که از ابتدای امسال تاکنون به شکل ویژه در دستور کار شهرداری قرار گرفته که برنامه‌ریزی و اجرای عملیات آسفالت معابر اصلی و فرعی سطح شهر یکی از همین اقدامات و اولویت‌ها محسوب می‌شود.

احمدی در پایان خاطرنشان کرد: اصلاح چهره بصری شهر، تسهیل در عبور و مرور، تأمین آرامش و آسایش شهروندان از جمله اهدافی است که شهرداری در خلال اجرای پروژه‌های آسفالت معابر اصلی و فرعی سطح شهر دنبال می‌کند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 + 1 =