۲۸۶ کارفرمای بدهکار تحت پوشش تامین اجتماعی شعبه یک رشت از بخشودگی جرائم بیمه ای استفاده نمودند

در گزارشی از سوی رئیس تامین اجتماعی شعبه یک رشت ، اجرای بخشودگی جرائم بیمه ای و پرونده الکترونیک تشریح گردید .

عصر کاسپین/ کوروش اشرفی رئیس تامین اجتماعی شعبه یک رشت با اعلام این خبر افزود : کارفرمایان حوزه عمل این شعبه تا پایان سال ۱۳۹۹ دارای بیش از ۳۲۵ میلیارد تومان دیون معوق به سازمان میباشند که ۲۷/۶ درصد از مجموع مطالبات در سطح استان را شامل میگردد . 

وی با بیان اینکه در مهلت قانونی بخشودگی جرائم بیمه ای از سوی کارفرمایان کارگاههای مربوط به این شعبه تعداد ۲۸۶ درخواست در سامانه خدمات غیرحضوری  سازمان ثبت گردید اظهار داشت : این درخواستها توسط همکاران رسیدگی و تعیین تکلیف گردیده و متقاضیان از شرایط بخشودگی جرائم بهره مند شدند . 

رئیس تامین اجتماعی شعبه یک رشت با تاکید بر اینکه بخش عمده استفاده از این فرصت در قالب اقساط تا ۳۶ ماه انجام پذیرفته است در بخش دیگری از سخنان خود به آغاز اجرای طرح پرونده های الکترونیک کارگاهی در آینده نزدیک اشاره نموده و خاطر نشان ساخت عملیاتی گردیدن این گام بعنوان سومین فاز از اجرای پرونده الکترونیک پس از پرونده های بیمه شدگان و مستمری بگیران ، در تسریع و تسهیل فرایندها و افزایش دقت موثر خواهد بود . 

شایان ذکر است اجرای پرونده الکترونیک مستمری بگیران شعبه یک رشت با بالاترین جامعه هدف مشتمل بر ۲۳۰۰۰ جلد و اسکن افزون بر ۴۵۰ هزار برگه در اواسط مردادماه سالجاری به اتمام رسیده است . 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده + 14 =