انعقاد تفاهم نامه همکاری سازمان منطقه آزاد انزلی و بانک کشاورزی گیلان

در راستای ارائه تسهیلات و حمایت از فعالین اقتصادی تفاهم نامه همکاری سازمان منطقه آزاد انزلی و بانک کشاورزی گیلان با حضور مهندس اکبری مقدم رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل و مهندس نوری مدیر امور شعب بانک کشاورزی گیلان منعقد شد.

عصر کاسپین/ مهندس اکبری مقدم مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی در این نشست با اشاره به فعالیت بندر کاسپین و دو شهرک صنعتی در این منطقه بیان کرد : با توجه به موقعیت جغرافیایی ممتاز منطقه آزاد انزلی و روابط تجاری با کشورهای حاشیه خزر و اوراسیا حجم نقدینگی مناسبی از سوی سرمایه گذاران، تجار و بازرگانان در این منطقه در حال تبادل بوده و با توجه به فعالیت بیش از ۱۵۰ واحد تولیدی در دو شهرک صنعتی، بانک کشاورزی می‌تواند با ارائه خدمات به فعالین اقتصادی و واحدهای تولیدی به خصوص در زمینه کشاورزی موجب رونق فعالیت های اقتصادی شود.

وی در ادامه بانک کشاورزی را یکی از بانک های خوشنام در زمینه ارائه خدمات دانست و خاطرنشان کرد : با گسترش فعالیت بانک کشاورزی در منطقه آزاد انزلی تسهیلات بانکی مناسب و کم بهره در اختیارشان قرار خواهد گرفت .

مهندس رضا نوری مدیر شعب بانک کشاورزی گیلان نیز با استقبال از افزایش همکاری های دو سویه بیان کرد : به منظور سرمایه گذاری در هزار هکتار از بخش های کشاورزی آماده سرمایه گذاری هستیم و طرح های تسهیلاتی مناسب در اختیار سرمایه گذاران و فعالین اقتصادی قرار خواهد گرفت.

بنابر این گزارش در تفاهم نامه بین سازمان منطقه آزاد انزلی و بانک کشاورزی گیلان به افزایش همکاری مبنی بر ارائه خدمات بانکی اعم از ارزی، ریالی، مالی و بانکداری الکترونیک به سازمان و حمایت از سرمایه گذاران جهت تولید صادرات با رعایت مقررات جاری بانک اشاره شده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + 5 =