دستگیری عامل قدرت‌نمایی با قمه و ضرب و جرح عمدی در منطقه رشتیان!

0 24

سرهنگ حسین حسن‌پور، جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان از دستگیری عامل قدرت‌نمایی با قمه و ضرب و جرح عمدی در منطقه رشتیان شهرستان رشت خبر داد.

عصر کاسپین/ جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان از دستگیری عامل قدرت‌نمایی با قمه و ضرب و جرح عمدی در منطقه رشتیان شهرستان رشت خبر داد.

سرهنگ حسین حسن‌پور اخلال در نظم عمومی و ارعاب شهروندان را خط قرمز پلیس و دستگاه قضائی اعلام کرد و اظهار داشت: نیروی انتظامی قاطعانه و بدون اغماض با هرگونه تحرکات سوء و قدرت‌نمایی اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنیت برخورد می‌کند.

وی افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی در پی قدرت‌‎نمایی و اخلال در نظم عمومی توام با قمه‌کشی توسط یک نفر اراذل و اوباش در منطقه رشتیان شهرستان رشت، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه پس تحقیقات به عمل آمده، این فرد شناسایی و با هماهنگی قضایی ماموران عملیات ویژه نسبت به دستگیری وی اقدام کردند اذعان داشت: متهم ۳۰ ساله پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت.

این مقام انتظامی در پایان با اشاره به اینکه مقابله با مخلان نظم و امنیت عمومی و افزایش احساس امنیت برای شهروندان همواره در دستور کار پلیس قرار دارد، خاطرنشان کرد: به هیچ عنوان اجازه نمی‌دهیم هیچ فردی با عرض اندام این آرامش و امنیت را به خطر بیاندازد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 − 2 =