پیمانکاران به‌ دلیل گرانی حاضر به تکمیل پروژه‌ها نیستند

علی فتح‌اللهی در کمیته برنامه‌ریزی رشت با بیان اینکه ثبات قیمت در بازار وجود ندارد و این موضوع مشکلاتی در اجرای پروژه‌ها ایجاد کرده است، گفت: برخی پیمانکاران به دلیل گرانی‌ها حاضر به تکمیل پروژه‌ها نیستند که این موضوع باعث تحمیل هزینه‌های زیادی به دولت شده است.

عصر کاسپین/ فرماندار رشت با تاکید بر انجام مبادله موافقتنامه در سریع‌ترین زمان ممکن، افزود: از شهرداری‌ها درخواست داریم که در زمان مناسب این کار را انجام دهند و فرمانداری‌ها نیز با هماهنگی مدیران استانی هرچه سریع‌تر نسبت به مبادله موافقتنامه اقدام کنند.

وی با بیان اینکه اعمال تغییرات در پروژه‌ها باید به حداقل برسد، ادامه داد: پروژه‌هایی که با بتن و قیر سر و کار دارند در نیمه دوم سال به مشکل بر می‌خورند لذا باید در زمان مناسب به نحو احسن انجام شوند.

فتح‌اللهی کل اعتبارات شهرستان رشت برای امسال را ۲۳۴ میلیارد تومان عنوان و اضافه کرد: از این میزان ۶۴ میلیارد تومان اعتبارات استانی و اعتبار تقاضایی نیز ۱۷۰ میلیارد تومان است.

وی با بیان اینکه سرعت، کیفیت و انتخاب پیمانکار مجرب با توان مالی خوب در اجرای پروژه‌ها باید مورد توجه قرار گیرد، افزود: مدیران این شروط را در اولویت کاری خود قرار دهند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 1 =