۱۵ گروه توافقی در زمره بیمه شدگان تامین اجتماعی گیلان قرار دارند

0 18

طلاب و روحانیون ، کارکنان شوراهای حل اختلاف و اعضای سازمان نظام مهندسی هشتاد درصد جمعیت ۲۴۴۹ نفری بیمه شدگان توافقی تامین اجتماعی گیلان را تشکیل میدهند .

عصر کاسپین/ محمد هرمزی معاون تعهدات بیمه ای تامین اجتماعی گیلان با اشاره به اینکه تلاش برای تعمیم و گسترش پوشش بیمه ای در اقشار مختلف یکی از اهداف و ماموریتهای این سازمان تلقی میگردد افزود : براساس ضوابط و مقررات در حال حاضر ۱۵ گروه از شاغلین در حوزه های گوناگون در زمره بیمه شدگان توافقی تامین اجتماعی گیلان قرار دارند . 

وی با اشاره به اینکه تا پایان آبان ماه سالجاری ۲۴۴۹ نفر در این گروه تحت پوشش قرار داشته اند اظهار داشت : طلاب و روحانیون در زیرمجموعه حوزه های علمیه با ۱۰۴۳ نفر بیشترین سهم را با ۴۳ درصد در این بین داشته و پس از آن کارکنان شوراهای حل اختلاف با ۵۷۲ نفر و ۲۳ درصد از مجموع در ردیف بعدی قرار دارند . 

معاون تعهدات بیمه ای تامین اجتماعی گیلان همچنین اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان با ۴۱۴ نفر و اعضای سازمان نظام پزشکی با ۱۴۵ نفر را از دیگر گروههای بزرگ این بخش از بیمه شدگان تحت پوشش برشمرد . 

محمد هرمزی خاطر نشان نمود گروههایی همچون بسیجیان ، اعضای سازمان نظام کاردانی ، اعضاء سازمان نظام مهندسی معدن ، کسب و کارهای مجازی ، وکلا و کارشناسان رسمی ، شاعران و مداحان ، اعضای سازمان نظام دامپزشکی ، سازمان نظام مهندسی کشاورزی ، فعالان حوزه رسانه ، معلمان حق التدریس از دیگر جوامع دارای بیمه های توافقی با تامین اجتماعی هستند .   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه + هشت =