اقدام ارزشمند امدادگران پرتلاش جمعیت هلال احمر پایگاه آغوزی سیاهکل در انتقال مادری میانسال با مشکل حاد قلبی

0 12

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان گفت: بلافاصله پس از دریافت گزارش عوامل امدادی جمعیت هلال احمر به همراه یک دستگاه آمبولانس از پایگاه آغوزی سیاهکل به محل وقوع حادثه اعزام شدند.

عصر کاسپین/ سیاوش غلامی مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان از انتقال به موقع بانویی میانسال با مشکل حاد قلبی و تنفسی توسط عوامل امدادی جمعیت هلال احمر خبر داد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان با اعلام این خبر گفت: مورخ ۱۳ بهمن ماه ساعت: ۱۴:۲۰، گزارشی از سوی مرکز فوریت های پزشکی مبنی بر اعلام حمله قلبی یک زن میانسال ۶۰ ساله در محور سیاهکل به دیلمان منطقه سیوسرک به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان گیلان اعلام شد

غلامی ضمن اشاره به اعزام عوامل امدادی به محل وقوع حادثه افزود: بلافاصله پس از دریافت گزارش عوامل امدادی جمعیت هلال احمر به همراه یک دستگاه آمبولانس از پایگاه آغوزی سیاهکل به محل وقوع حادثه اعزام شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان اظهار کرد: با توجه به شرایط جوی و وجود برف در روستای مذکور، امدادگران هلال احمر با برف پیمایی و حمل این مادر میانسال بر دوش خود، وی را به آمبولانس اورژانس رساندند.

سیاوش غلامی ضمن عرض خداقوت به امدادگران هلال احمر گفت: آقایان علی آزادپش، پوریا گرجی و سید شفیع نبوی امدادگران پرتلاشی بودند که در این عملیات انساندوستانه مشارکت کردند.

غلامی در انتها افزود: مردم در صورت نیاز به خدمات جمعیت هلال احمر با شماره ۱۱۲ ندای امداد تماس گیرند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 + 5 =