تدوین سند راهبردی نقش رسانه‌ها در مدیریت شهری / برگزاری کارگاه آموزشی حقوق رسانه

0 15

نادر حسینی رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر رشت در اولین جلسه کارگروه مجازی و رسانه‌ای کمیسیون فرهنگی گفت: سند راهبردی نقش رسانه‌ها در مدیریت شهری تدوین می‌شود.

 

عصر کاسپین/ اولین جلسه کارگروه مجازی و رسانه‌ای کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر رشت امروز دوشنبه نهم اسفند ۱۴۰۰ به ریاست نادر حسینی رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر رشت و با حضور نماینده اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، رئیس خانه مطبوعات، نماینده بسیج رسانه سپاه، مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت و مدیر روابط عمومی شورا در صحن شورا برگزار شد.

 

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر رشت در این جلسه با بیان اینکه با کمک دانشگاه گیلان و مراکز علمی در راستای ارتقاء کیفیت حقوق شهروندی برنامه‌ای در حال تدوین است، عنوان کرد: کارگروهی از سوی شهرداری رشت در همین راستا تشکیل شده و قرار است مفاد آن پس ا‌ز تدوین در صحن شورا بررسی و تصویب شود.

 

نادر حسینی یکی از مهمترین رسالتهای کارگروه مجازی و رسانه‌ای کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر رشت را پرداختن به تمامی ابعاد ارتقاء کیفیت حقوق شهروندی اعلام کرد و گفت: تهیه سند راهبردی نقش رسانه‌ها در مدیریت شهری تدوین خواهد شد و بستر آن را هم با مشارکت همه اعضاء فراهم خواهیم کرد.

 

وی ضمن تاکید بر دعوت از رسانه‌های فعال در حوزه مدیریت شهری در قالب برگزاری یک نشست تخصصی نقش رسانه‌ها را در توسعه شهر رشت تعیین کننده ارزیابی نمود و اضافه کرد: خانه مطبوعات گیلان می‌تواند اصحاب رسانه متخصص و این دسته از رسانه‌های فعال و اثرگذار را انتخاب و معرفی نماید.

 

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر رشت در پایان این جلسه برگزاری کارگاه آموزشی حقوق رسانه را هم خواستار شد و تصریح کرد: در جلسه بعدی طرح نظام پرداخت شهرداری رشت به رسانه‌ها مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

 

در ادامه این جلسه نمایندگان دیگر ارگانها به پیشنهادات خود در بحث فضای مجازی و رسانه ای استان پرداختند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + 18 =