خدمات رسانی به محلات حاشیه ای ، مهمترین رویکرد منطقه – مهمترین پروژه های منطقه پنج در سال ۱۴۰۱

0 16

مدیر منطقه پنج شهرداری رشت در ارائه گزارش عملکرد صد روزه، مجموعه فعالیتهای این منطقه را در حوزه های مختلف تشریح کرد.

 

عصر کاسپین/ سید مجتبی خدمت بین دانا مدیر منطقه پنج شهرداری رشت در خصوص عملکرد صد روز گذشته این منطقه اظهار کرد: منطقه پنج با توجه به وجود بافتهای حاشیه ای و وسعت زیاد از مشکلات زیرساختی بیشتری رنج می برد. از این رو شهرداری منطقه، اولویت خدمات رسانی خود را در این مناطق قرار داده است.

 

سید مجتبی خدمت بین دانا افزود: در مناطق حاشیه ای به خصوص جاده جیرده، محلات آسایش و معلولین مشکلاتی همچون نبود آسفالت، فاضلاب و آب شهری وجود دارد که تمام توان خود را برای ارائه خدمات به این مناطق گذاشته ایم.

 

مدیر منطقه پنج شهرداری رشت در ادامه اجرای پروژه های عمرانی و احداث فضای سبز را از مهمترین اقدامات سال آینده شهرداری منطقه اعلام کرد و گفت: احداث رینگ ۹۰ متری مسکن مهر به میدان گیل، احداث خیابان ۳۵ متری باهنر به مسکن مهر، تعریض جاده سنگر، ایجاد فضای سبز خیابان مسیر برگشت جاده تهران از باغ رضوان تا میدان گیل به طول ۴ کیلومتر و عرض ۵۰ متر، احداث پارکهای محله ای در مناطق محروم، تعریض جاده لاکان از راه آهن تا چهار راه کانال و احداث سرویس بهداشتی در جاده تهران از جمله مهمترین پروژه های شهرداری منطقه پنج در سال ۱۴۰۱ خواهند بود.

 

وی لکه گیری و ترمیم آسفالت خیابانها و محلات، رنگ آمیزی جداول و گلکاری میادین و نصب المانهای نوروزی را از برنامه های شهرداری منطقه پنج پیش از پایان سال اعلام کرد.

 

دانا در پایان آسفالت خیابان ۳۵ متری شهید جوینده به متراژ ۴۸۰۰ متر مربع، جماران، کوی دادگستری، عملیات و احداث پارک حاشیه ای به متراژ ۱۰۰۰ متر مربع، ۱۲۰۰ متر کفپوش گذاری، ۲۵۰ متر لاین دوچرخه سواری را از اهم پروژه های منطقه پنج برشمرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × چهار =