مدیر عامل شرکت سیمان خزر در جلسه شورای مدیران خبر داد: ثبت رکورد تولید و تحویل تمام ادوار سیمان خزر در عید مبعث سال ۱۴۰۰

0 23

ثبت رکورد تولید و تحویل تمام ادوار سیمان خزر در سالروز عید مبعث پیامبر اعظم (ص) در سال ۱۴۰۰ سر آغاز راهی نو برای بزرگترین واحد تولیدی سیمان استان گیلان است.

عصر کاسپین/ جلسه شورای مدیران با حضور دکتر اسحق جمال امیدی مدیرعامل و نائب رئیس هیات مدیره شرکت سیمان خزر، حاج محمود ایزد دوست عضو موظف هیات مدیره و مدیران شرکت صبح روز دوشنبه ۹ اسفند ماه در محل سالن کنفرانس شرکت برگزار شد.
در ابتدای جلسه مدیر عامل شرکت سیمان خزر سخنانش را با اشاره به سوره مبارک عصر و تفسیر سوره مذکور و شان نزول آیات پرداخت و در ادامه جلسه عید مبعث رسول اکرم(ص) را به اعضای جلسه شورای مدیران تبریک گفت.
وی با اشاره به این حدیث حضرت محمد (ص) که می فرمایند:«انّی بعثت لاتمم مکارم الاخلاق» به اهمیت اخلاق در آموزه های دینی و امورات شرکت پرداخته و گفت: توفیقات سال جاری این شرکت ناشی از همدلی، هم افزایی و زحمات تمامی پرسنل متعهد و متعصب این واحد می باشد.
دکتر اسحق جمال امیدی در ادامه به خلاصه ای از اهم اقدامات صورت گرفته در سال ۱۴۰۰ در سیمان خزر پرداخت و اظهار داشت: دریافت تندیس های واحد نمونه مشتری مدار در سال ۱۴۰۰ بعنوان تنها شرکت سیمانی در کشور، واحد صنعتی نمونه استانی، واحد نمونه حمایت از مصرف کننده، اخذ جایزه صنعت سبز و انتخاب مدیر عامل شرکت سیمان خزر بعنوان چهره نامی صنعت و اقتصاد ملی و همچنین دریافت تندیس بلورین کیفیت شرکت سیمان خزر از ششمین همایش ملی کیفیت در سطح ملی.
همچنین تقویت واحد آزمایشگاه و متعاقباً جهش بیش از ۱٫۵ برابری کیفیت و تولید سیمان پوزولانی ویژه و مختص سد سازی (درحال حاضر پروژه های سد سازی گیلان از جمله سد شفارود از این سیمان استفاده می نمایند)، اخذ سه پروانه استاندارد و تولید سیمان های جدید (برای اولین بار در سیمان خزر)، شناسایی نقطه ضعف و گلوگاه شرکت و متعاقباً برنامه ریزی و تعمیر آسیاب مواد ATOX50 ( فقط یک نمونه در کشور وجود دارد) و نیز باز طراحی و ساخت برخی قطعات آن در داخل کشور با زمانبندی و تعریف ۳۴۷۱ کار تعمیراتی، با توان داخلی و تکیه به متخصصین جوان شرکت (برای اولین بار در ایران) و به ظرفیت رسیدن دپارتمان های تولیدی.
وی اضافه کرد: ساخت سالن آموزش مناسب و اخذ جواز آموزش جوار کارگاهی (با ابلاغ و افتتاح مدیر کل فنی و حرفه ای استان) و تدوین و اجرای برنامه آموزشی کاربردی با قید اولویت بندی و نیاز مجموعه بصورت مدون، منظم و مداوم، برنامه ریزی دقیق و تقویت واحد ترانسپورت و نقلیه از طریق جابجایی داخلی، مستقل نمودن واحد مذکور و انتصاب فرد متخصص که منجر به تعمیر و استفاده از ماشین آلات از رده خارج شرکت همانند سه دستگاه جرثقیل ۴۰ تن، ۳۰ تن و ۱۰ تن، تریلی ماک، لودر، کامیون بنز، باب کت، لیفتراک، دو دستگاه نیسان، دو دستگاه مزدا، ماشین آتش نشانی، پژوی سواری و غیره گردیده که تعمیر و بازسازی ماشین آلات سنگین ضایعاتی ارزش افزوده چندین ده میلیارد تومانی برای سیمان خزر فراهم نموده است.
شایان ذکر است در پایان این جلسه هر کدام از مدیران و اعضای جلسه به ایراد نقطه نظرات خود پرداخته و مدیر عامل شرکت ضمن جمع‌بندی مطالب یاد شده ، مجدداً از همکاران محترم بابت ثبت رکورد تولید و تحویل از ابتدای تأسیس شرکت تا کنون تقدیر و تشکر نموده و عید مبعث سال ۱۴۰۰ را سرآغاز راهی نو برای شرکت سیمان خزر دانست. جلسه با دعای یَا اللَّهُ یَا رَحْمَانُ یَا رَحِیمُ یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ ثَبِّتْ قَلْبِی عَلَی دِینِکَ و ذکر صلوات بر محمد آل محمد به پایان رسید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + پنج =