مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان خبر داد: طرح خدمات نوروزی هلال‌احمر استان گیلان آغاز شد

0 23

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت: طرح خدمات نوروزی این جمعیت با پست های ثابت و سیار به مدت ۲۰ روز از ۲۵ اسفند برای ارائه خدمات به مسافرین آغاز و تا ۱۵ فروردین ادامه خواهد داشت

عصر کاسپین/ سیاوش غلامی مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت: در طرح ملی خدمات نوروزی جمعیت هلال احمر گیلان، ۴۷۷۰ نفر در خدمات بشر دوستانه اعضای سازمان جوانان مشارکت دارند.

غلامی افزود: این اعضا در ۱۶ پست ثابت، ۹ پست سیار و ۷ پست دوستدار کودک در این طرح حضور خواهند داشت.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان همچنین با اشاره به خدمات امدادی این جمعیت در ایام نوروز اظهار کرد: به طور متوسط ۱۵۰ نفر نیرو متشکل از تیم توانا و واکنش سریع در ۱۶ شعبه و ۲۷ پایگاه ثابت و موقت به صورت روزانه با خودروی آمبولانس، ست نجات، قایق جیمینی، ست هیدرولیک نجات و خودروهای کمک‌دار به همراه یک فروند بالگرد آماده ارائه خدمات به مسافرین نوروزی گیلان هستند.

سیاوش غلامی با اشاره به بیست و دومین دوره طرح ملی خدمات بشر دوستانه اعضای سازمان جوانان به مسافرین نوروزی گفت: برای افزایش روحیه امید و نشاط اجتماعی، تامین سفری سالم و ایمن و مسئولانه، حفظ محیط زیست و بهبود فرهنگ تعامل اجتماعی ۴۷۷۰ (نفر روز) از اعضای جوانان در این طرح مشارکت دارند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان گفت: در این طرح در پست‌های ثابت خدماتی از قبیل پویش ملی بهرفت، فضای دوستدار کودک، خدمات آموزشی و مهارتی، خدمات زیست محیطی، خدمات فرهنگی (اطلاع‌رسانی و راهنمایی)، مسابقه فرهنگی عکس و فیلم کوتاه بشر دوستی، ویژه برنامه مناسبتی (رفیق خوشبخت ما ) و نیز خدمات اکیپ‌های سحاب به مسافرین ارائه می‌شود.

سیاوش غلامی در انتها افزود: مردم و مسافرین گرامی در صورت نیاز به خدمات جمعیت هلال احمر در صورت بروز هر گونه حادثه با شماره ۱۱۲ ندای امداد تماس گیرند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 3 =