آیت الله رودباری الگوی ماندگار برای همگان به ویژه عالمان دین بودند

0 10

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان گفت: بی شک افول این ستاره درخشان فقاهت و تقوا از آسمان پر ستاره حوزه‌های علمیه، ثلمه ای است که چیزی آن را جبران نمی‌کند

 
عصر کاسپین/ حجت‌الاسلام والمسلمین احسان الله محمدی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان درگذشت عالم ربانی حضرت آیت الله سید مجتبی رودباری را تسلیت گفت.
متن پیام به شرح ذیل است:
انا لله و انا الیه راجعون
ارتحال، استوانه تقوا و پارسایی، تندیس اخلاص و صفا، آموزگار بزرگ عشق به آل الله علیهم السلام،  روحانی والامقام حضرت آیت الله سید مجتبی رودباری(رحمه الله علیه) را به حضور مقدس قطب عالم امکان ولی الله الأعظم امام زمان عجل الله فرجه الشریف، مردم شریف گیلان و مراجع بزرگوار اسلام و مقام معظم رهبری دامت برکاتهم و تمام حوزه‌های علمیه و مردم مسلمان ایران تسلیت عرض میکنم.
بی شک افول این ستاره درخشان فقاهت و تقوا از آسمان پر ستاره حوزه‌های علمیه، ثلمه ای است که چیزی آن را جبران نمی‌کند.
آن بزرگوار عمری را در دفاع از ساحت مقدس اهل بیت علیهم السلام و عشق به امام زمان عجل الله فرجه الشریف به ساده زیستی و پارسایی گذراند و الگوی ماندگار برای همگان به ویژه عالمان دین و بالأخص زعمای مسلمین بود.
عمر طولانی و پربرکت این سرباز بی بدیل امام زمان عجل الله فرجه الشریف سراسر تلاش برای اسلام و مسلمین بود. دلداده ی اهل بیت علیهم السلام و دلسوز شیعیانشان بود و تا آخرین نفس بر این صراط مستقیم مشی کرد.
این جانب ضمن تسلیت مجدد این ضایعه اسفناک به حضور مقدس امام زمان عجل الله فرجه الشریف و تمامی مراجع عظام تقلید و مقام معظم رهبری (دامت برکاتهم) و علما و فضلا وطلاب حوزه‌های علمیه به ویژه خانواده آن مرجع عظیم الشأن و بالأخص فرزند برومند ایشان، برای آن دانشمند بی نظیر هم نشینی با محمد و آل محمد (علیهم السلام) و برای تمام بازماندگان و علاقمندان ایشان صبر جمیل و اجر جزیل از درگاه ایزد بی بدیل خواستارم.
حجت‌الاسلام والمسلمین احسان الله محمدی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه − یک =