طرح نسخه نویسی الکترونیک یک طرح ملی با هدف رضایتمندی بیشتر مردم و بیمه شدگان است.

0 15

دکتر حسین ابراهیمی در جلسه هم اندیشی با معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و اعضاء هیئت رئیسه نظام پزشکی گیلان

عصر کاسپین/ طرح نسخه نویسی الکترونیک یک طرح ملی با هدف رضایتمندی بیشتر مردم و بیمه شدگان است.

دکترحسین ابراهیمی مدیر درمان استان به اتفاق معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و اعضای هیئت رئیسه نظام پزشکی استان در راستای بررسی چالشها و راهکارهای موجود درجهت اجرای هرچه بهتر طرح نسخه الکترونیک جلسه هم اندیشی برگزار کردند.

در این نشست دکتر ابراهیمی مدیر درمان تامین اجتماعی استان با بیان اینکه طرح نسخه نویسی الکترونیک یک طرح ملی با هدف رضایتمندی بیشتر مردم و بیمه شدگان عزیز از طریق جلوگیری از اتلاف منابع مالی سازمان که متعلق به مردم و بیمه شدگان است افزود اجرای کامل و بدون نقص این طرح از اهمیت ویژه ای برای سازمان تامین اجتماعی برخوردار است.
مدیردرمان تامین اجتماعی استان گیلان در ادامه اضهار داشت :مدیریت درمان گیلان از تمام  راهکارها و امکانات  موجود درجهت ارائه خدمات مطلوب و رضایتمندی کامل بیمه شدگان عزیز برای اجرای طرح نسخه نویسی الکترونیک استفاده خواهدنمود.
در ادامه اعضاء هیئت رئیسه نظام پزشکی با تاکید بر اجرای درست طرح درجهت رسیدن به اهداف مطلوب اظهارداشتند با توجه به کندی سیستم و نیز نزدیکی به فصل گرما و قطعی های احتمالی برق و اینترنت که موجب نارضایتی مراجعین در هنگام ویزیت می شود خواهان اتخاذ تمهیدات لازم در این خصوص شدند.
دکتر بالو معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان ضمن اشاره به اینکه طراحی و اجرای پلتفرم مشترک نسخه نویسی الکترونیک برای اتصال سازمانهای بیمه گر و یکپارچه سازی طرح در دستور کار قرار دارد اظهار داشت با راه اندازی این پلتفرم  تا حدود زیادی چالشها موجود در این طرح مرتفع خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + 19 =