دیدار صمیمانه مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان با رئیس مجمع نمایندگان استان

0 13

نشست صمیمانه مهرداد گودرزوند چگینی نماینده مردم شریف شهرستان رودبار و رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان با محمدتقی مهدیزاده مدیرعامل شرکت توزیع برق استان به میزبانی این شرکت صورت پذیرفت.

عصر کاسپین/ چگینی ضمن تشکر از فعالیت های شرکت توزیع نیروی برق گیلان و با اشاره به نامگذاری سال جاری به نام تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین از سوی رهبر معظم انقلاب تاکید کرد: اهمیت برق پایدار و جایگاه آن در عصر امروز، انکار ناشدنی است و این امر،حساسیت و جایگاه خدمت رسانی مطلوب در این عرصه را دوچندان می کند.

وی ضمن بررسی برخی درخواست ها در حوزه انتخابیه خود، خاطرنشان کرد: خدمت کردن به مردم خصوصا اقشار محروم اجتماع ، جهاد فی سبیل الله است و هدف همه مسوولان نظام، خدمتگزاری صادقانه به مردم است و نظام اسلامی خدمتگزار این ملت است.

مهدیزاده مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گیلان نیز در این نشست اظهار داشت :امیدواریم درسال جدید و با توجه به ظرفیت های موجود در شاخص های معین شده این شرکت گام های اساسی و تاثیرگذار جهت جلب رضایت حداکثری مشترکین برداریم .

مدیرعامل توزیع برق گیلان تاکید کرد: وزارت نیرو سالجاری را سال بدون تعطیلی برای صنعت برق درنظر گرفته است و در تلاش هستیم با اجرای برنامه های پیک سایی و مدیریت هوشمند مصرف شامل رویت پذیری و کنترل پذیری تعرفه های مختلف، فصل پیک جاری را با کمترین مشکل پشت سر بگذاریم.

وی افزود: پروژهای متعددی در سطح استان در دست اجرا داریم که امیدواریم با تلاش کارکنان، همکاری و همدلی مسئولین و همراهی مردم شریف استان به خوبی مورد اجرا و بهره برداری قرار گیرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو − دو =