دیدار نوروزی و تبادل نظر مدیر عامل شرکت توزیع برق استان گیلان با نماینده مردم شریف شهرستان بندرانزلی

0 9

محمدتقی مهدیزاده مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان ، طی دیدار نوروزی به گفتگو و تبادل نظر با احمد دنیا مالی نماینده مردم شریف شهرستان بندر انزلی پرداخت.

عصر کاسپین/ در این نشست دنیامالی اظهار داشت : جهت تخصیص اعتبارات لازم برای ترمیم شبکه های فرسوده برق باید با تلاش جمعی ، در کل استان صورت پذیرد و نقش شرکت توزیع برق استان در این زمینه بسیار پررنگ می باشد.

وی افزود: نیروهای خدوم شرکت توزیع برق گیلان در تمامی شهرهای استان تحت هر شرایطی همیشه آماده خدمت رسانی به هم استانی های خود هستند و این موضوع شایسته تقدیر است.

در ادامه مهدیزاده مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان ضمن تشکر از همکاری شایسته نمایندگان استان گیلان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: تمامی تلاش مجموعه صنعت برق کشور درراستای گذر  از پیک بار تابستان سالجاری و همچنین تدوام تامین برق پایدار برای سال های آتی بصورت مستمر و همیشگی است.

وی افزود: بمنظور جلوگیری از تلفات برق در شبکه توزیع، بازسازی و استاندارد کردن شبکه های آسیب دیده و اصلاح و بهینه سازی شبکه های فرسوده و جایگزینی آنها با کابل خودنگهدار از اولویتهای بسیار مهم اینشرکت در سال جاری می باشد و با پیگیری لازم انشااله پس از تامین اعتبار از سوی شرکت توانیر و منابع استانی اجرای آنها در دستور کار شرکت قرار می گیرد .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 2 =