رونق تولید و اشتغال در گرو روند سرمایه‌گذاری در صنایع کوچک

0 13

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان؛
تولید و اشتغال زمانی رونق می‌گیرد که روند سرمایه‌گذاری در صنایع کوچک دنبال شود

عصر کاسپین/ مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان در بازدید از شهرک صنعتی رودسر گفت: عزت و حرمت و توانمندی ما در گرو داشتن اقتصادی قوی است.

مهدی محبوبی حسن کیاده مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان با حضور در شهرستان رودسر از شهرک صنعتی این شهرستان بازدید کرد.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان در این بازدید گفت: عزت و حرمت و توانمندی ما در گرو داشتن اقتصادی قوی است.

وی افزود: یکی از مسیرهای اصلی تحقق حماسه اقتصادی از کانال شهرک‌های صنعتی می‌گذرد و تقویت شهرک‌های صنعتی منجر به تحقق حماسه اقتصادی و ارتقای تولید ملی خواهد شد.

محبوبی در ادامه بیان داشت: توسعه اقتصادی نیازمند سرمایه‌گذاری در بخش‌ها و فعالیت‌های مختلف اقتصادی است. بدون سرمایه‌گذاری در طرح‌های زیر بنایی و روبنایی نمی‌توان انتظار گسترش اشتغال، تولید و رفاه اقتصادی را داشت.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان عنوان کرد: اگر موضوع اشتغال جوانان برای ما مهم است باید حمایت از تولید را مورد توجه قرار دهیم.

محبوبی تاکید کرد: شهرک‌های صنعتی محلی ایده آل برای صنعتگران بوده و لازم است تا زیرساخت‌های مورد نیاز تامین شود تا صنعتگران بدون دغدغه به فعالیت خود ادامه دهند.

وی در ادامه افزود: با توجه به پایین بودن سرانه عرصه صنعتی در شهرستان رودسر، شناخت موانع جذب و گسترش سرمایه‌گذاری در شهرک‌های صنعتی، چشم‌انداز روشنی از عوامل مؤثر بر جذب و گسترش سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی ارائه می‌کند.

رییس هیات مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان با اشاره به اینکه سرمایه‌گذاری در صنایع کوچک و متوسط راه برون رفت از مشکلات بی‌شمار اقتصادی و ایجاد اشتغالزایی است بیان داشت: تولید و اشتغال زمانی رونق می‌گیرد که روند سرمایه‌گذاری در این دسته از صنایع دنبال شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده − یک =