مدیرکل تامین اجتماعی گیلان از درک عمیق و حمایت اصحاب رسانه برای آشنایی بیشتر جامعه با این سازمان قدردانی نمود

0 15

در دیدار اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات گیلان با مدیرکل تامین اجتماعی استان و معاون بیمه ای این مجموعه ، مسائل بیمه ای فعالان این حوزه مورد نقد و بررسی قرار گرفت .

عصر کاسپین/ با هدف تقویت تعاملات و بررسی مسائل بیمه ای اصحاب رسانه و فعالان خبرگزاری ها ، پایگاههای خبری و نشریات ، اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات استان با علی حسین نژاد مدیرکل و منوچهر امیری شیراز معاون بیمه ای تامین اجتماعی گیلان دیدار نمودند . 

مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان در این نشست با قدردانی از عملکرد تامین اجتماعی در گستره وسیع تعهداتی به مخاطبان به ویژه ارائه خدمات به جامعه رسانه ای استان ، به طرح برخی دغدغه های این قشر پرداخت  . 

علی حسین نژاد مدیرکل تامین اجتماعی گیلان نیز در این دیدار با اشاره به جایگاه رسانه در عرصه های مختلف فرهنگی اجتماعی کشور ، نقش این حوزه را در شناخت جامعه از مفهوم ، تکالیف و مقررات تامین اجتماعی بسیار حائز اهمیت برشمرده و از درک عمیق و حمایت های صورت گرفته برای روشنگری و آگاهی بخشی و تنویر افکار عمومی و همچنین انعکاس فعالیتها ، دستاوردها و آمارهای عملکردی این سازمان قدردانی نمود . 

در این نشست موضوعات مختلفی همچون شمولیت پایگاههای خبری الکترونیکی برای بهره مندی از معافیت های قانونی پیش بینی شده ، مشاغل سخت و زیان آور برای خبرنگاران با تاکید بر عناوین شغلی مندرج در لیست های حق بیمه ، شرایط مدیران مسئول و صاحبان امتیاز دارای چند مجوز و … مورد نقد و بررسی قرار گرفت . 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 4 =