کارخانه سیمان خزر از موفق ترین بنگاه‌های اقتصادی استان گیلان است

مدیرعامل شرکت سیمان خزر : اندیشه و انگیزه مدیران و پرسنل متخصص این واحد تولیدی موجب تعامل قدرتمندانه شرکت سیمان خزر با بازار مصرف شده است .

عصر کاسپین/ فرماندر شهرستان رودبار در بازدید از کارخانه سیمان خزر از بخش های مختلف و روند تولید سیمان در این کارخانه دیدن کرد.

صبح امروز دوشنبه ۵ اردیبهشت ماه طهمورث عموپور فرماندار شهرستان رودبار با همراهی رضایی معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری رودبار از کارخانه سیمان خزر بازدید بعمل آوردند.
در این بازدید که دکتر اسحق جمال امیدی مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت سیمان خزر ، حاج محمود ایزد دوست عضو موظف هئیت مدیره شرکت ، مهندس آزوین مدیر کارخانه، مهندس نصری مدیر منابع انسانی، مهندس محمد خانی فرمانده بسیج کارگری شرکت ، مهندس میرخوند رئیس نقلیه سنگین شرکت، اصغرپور مدیر روابط عمومی شرکت سیمان خزر حضور داشتند، فرماندر شهرستان رودبار ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت امام علی (ع) و عرض تبریک هفته کار و کارگری و همچنین تشکر از تلاش های بی وقفه مدیران و کارکنان شرکت سیمان خزر گفت: اولویت مهم ما حفظ تولید و اهتمام ویژه به تولید بوده و با توجه به اطلاعات کسب شده از عملکرد این شرکت در سال ۱۴۰۰ ، کارخانه سیمان خزر یکی از موفق ترین بنگاه‌های اقتصادی استان است.
وی افزود: شرکت سیمان خزر در زمینه مشارکت با طرح‌های شهری نیز همواره پیشقدم بوده و همکاری بسیار خوبی با مسوولان شهرستان رودبار در زمینه‌های مختلف داشته که قابل ستایش است.
فرماندار رودبار اضافه کرد: این کارخانه همچنین تلاش‌های زیادی در راستای حمایت از شهروندان بومی، مشارکت در اجرای طرح‌های فرهنگی و مسئولیت های اجتماعی و اشتغالزایی جوانان از خود نشان داده است.
مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت سیمان خزر نیز در جریان این بازدید ضمن تشریح و توضیح حضوری عملکرد برخی دپارتمان های مختلف و همچنین اشاره به رکورد تولید و تحویل در تمامی ادوار، موفقیت های کسب شده در دریافت تندیس های برتر استانی و کشوری توسط این شرکت گفت: شرکت سیمان خزر جزو آن دسته از کارخانه‌هایی است که در تولید و تامین نیازهای داخلی موفق عمل کرده و توانسته رتبه‌های برتر را در هلدینگ کسب کند.
دکتر اسحق جمال امیدی افزود: دستیابی به کیفیت مناسب، مقاومت بالا با استفاده از جوانان توانمند و متخصص از ویژگی‌های محصول کارخانه سیمان خزر است و از طرفی برخورداری از ذخایر فراوان و مناسب مارل و سنگ آهک و جاده‌های دسترسی مناسب به بازارهای هدف، موقعیت ممتازی به شرکت سیمان خزر بخشیده است.
مدیرعامل شرکت سیمان خزر به تشریح فرایند و اقدامات صورت گرفته در راستای جهش تولید پرداخت و اظهار داشت: در سال گذشته نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن( ۱۳۹۹) با رشد مطلوبی مواجه بوده که امیدواریم امسال نیز با همدلی و هم افزایی صورت گرفته مدیریران و کارکنان سیمان خزر این رشد صعودی در سال ۱۴۰۱ تکرار شود.
وی در ادامه با اشاره به فعالیت های سیمان خزر یادآورشد: شرکت سیمان خزر در راستای عمل به وظایف ذاتی خود در قبال محیط پیرامونی و برون سازمانی و همچنین عمل به مسئولیت‌ های اجتماعی حداکثر اهتمام و تلاش خود را معمول داشته است .
دکتر جمال امیدی در پایان خاطرنشان کرد: اندیشه و انگیزه مدیران و پرسنل متخصص این واحد تولیدی باعث تعامل قدرتمندانه شرکت سیمان خزر با بازار مصرف شده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه + هفت =