پیام مدیرعامل برق منطقه ای گیلان به مناسبت روز بهره وری و بهینه سازی مصرف

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای گیلان به مناسبت ” روز بهره وری و بهینه سازی مصرف” پیامی صادر کرد:
بهره وری یعنی استفاده مطلوب، موثر و بهینه از امکانات، ظرفیت ها، پتانسیل ها، سرمایه ها، نیروها و منابع برای رسیدن به رشد و شکوفایی و بهینه سازی مصرف یعنی از امکانات، منابع و مواهب الهی درست استفاده کنیم. توجه به این دو موضوع مهم، زیربنای هر گونه توسعه پایدار و پیشرفت و شکوفایی جوامع است.

عصر کاسپین/ در راستای تحقق این موضوع باید با تلاش شبانه روزی و جهادی از داشته هایمان نهایت استفاده را ببریم و از امکاناتی که در اختیار داریم به شکلی منطقی و هوشمندانه استفاده کنیم.
برای تولید انرژی برق، سرمایه گذاری های هنگفتی می شود که اگر از برق بطور منطقی و درست استفاده نکنیم، این سرمایه گذاری ها به هدر خواهد رفت و حاصل آن چیزی جز آلودگی محیط زیست برای نسل فعلی و آیندگان نیست.
پس باید تمام تلاش خود را کنیم که نه تنها در استفاده از برق، آب، گاز، بنزین و مواد غذایی، بلکه در استفاده از تمامی نعمات الهی اسراف نکنیم و به اندازه نیاز خود از این داده های ارزشمند استفاده کنیم و از منابع و محیط زیست برای استفاده آیندگان به خوبی محافظت کنیم.

این مهم با حساسیت و توجه یکایک افراد جامعه مقدور و میسر خواهد بود. این روز را گرامی می داریم و از خداوند متعال، سلامتی، موفقیت وسربلندی هم میهنان عزیز را آرزومندم.

بهمن داراب زاده
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت برق منطقه ای گیلان

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 − 3 =