فراخوان بخش مسابقه و نمایشگاه خیابانی اولین جشنواره تمشک

مسابقه و نمایشگاه خیابانی اولین جشنواره تمشک بندرکیاشهر تا تاریخ ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ آثار می پذیرد. موضوع جشنواره تمشک بوده و در رشته‌های نقاشی، تصویرسازی، بسته بندی و پوستر برگزار می‌شود. در رشته‌های نقاشی ، تصویرسازی و پوستر ابعاد آثار در قطع ۵۰ در ۷۰ cm با رزولوشن ۲۰۰ DPI بوده و در بخش بسته بندی گسترده و سه بعدی طرح لازم است در پوستر ۵۰ در ۷۰ cm با رزولوشن ۲۰۰ DPI اورده شود. در بخش بسته بندی، آثار راهیافته به نمایشگاه، لازم است به صورت ماکت تحویل داده شوند.

عصر کاسپین/ بر اساس این خبر، از میان طرح‌های ارسالی، از هر بخش ده اثر به عنوان اثار راهیافته به نمایشگاه خیابانی انتخاب شده و در نهایت از هر بخش یک اثر به عنوان برندگان فراخوان مورد تقدیر قرار خواهند گرفت. همچنین از سوی ستاد برگزاری اولین جشنواره تمشک در بندرکیاشهر به راهیافتگان نمایشگاه این فراخوان، گواهی شرکت در نمایشگاه، و به طراح اثر برگزیده در هر بخش، علاوه بر تندیس جشنواره، لوح تقدیر، گواهی شرکت و ۱۰۰۰۰۰۰۰ ریال جایزه نقدی اهدا خواهد شد. آثار راهیافته به نمایشگاه خیابانی، همزمان با برگزاری جشنواره تمشک، واقع در ساحل پل چوبی بندرکیاشهر به نمایش گذاشته خواهد شد. همچنین نمایشگاه مجازی آثار راهیافته در زمان جشنواره، به طور همزمان و به طور مجازی، در سه پلتفرم گروه هنری رسم شامل وبسایت، اینستاگرام و آپارات قابل مشاهده خواهد بود. مهلت ارسال آثار ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ می باشد.
#سمیرا_صفاری، مدرس دانشگاه و گرافیست، #هنگامه_گسکری، مدرس دانشگاه و نقاش، #پیمان_بانی_شرکا، مدرس دانشگاه و مدیر هنری، #دکتر_رضا_ابیاک، مدرس و مشاور بازاریابی دانشگاه تهران، و #جواد_حکمت_نیا، #مدرس دانشگاه و تصویرگر در تیم هیئت داوران این رویداد حضور دارند. مسابقه و نمایشگاه خیابانی حاضر با حمایت مالی گروه متخصصین وسام ،شهرداری وشورای شهر بندر کیاشهر با همکاری گروه هنری رسم صورت می پذیرد.
علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب آگاهی و اطلاعات بیشتر به وبسایت گروه هنری رسم به آدرس rasmgroup.com و صفحه اینستاگرام این مجموعه با نشانی @rasmgroup ( instagram.com/rasmgroup ) مراجعه نموه و جهت ثبت نام و ارسال اثار به واتس اپ، با شماره تلفن ۰۹۳۰۸۷۱۳۳۳۱ تماس بگیرند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 − 5 =