ترفند حل مشکل منتشر نشدن ویدئوها توسط اینستاگرام

0 11,412

کاربران اینستاگرام به تازگی برای پست ویدئوهای خود به مشکل خورده اند در ادامه این مطلب نحوه رهایی از این دردسر را توضیح خواهیم داد.

عصر کاسپین/  ممکن است هنگام پست یک ویدئو به همراه موزیکی خاص در اینستاگرام با این ارور مواجه شوید:« post removed in your region» این در زمانی رخ می دهد که این شبکه اجتماعی به علت قرار داشتن در منطقه مکانی خاص اجازه پست آن ویدئو را به شما ندهد.

در ادامه این پیام نوشته شده که ممکن است عده ای این پست را نبینند؛ زیرا  محتوای صوت اصلی ویدئو متعلق به شخص دیگری است. در ادامه لیست کشورهایی که ویدئو برای کاربران آن ها نمایش داده نمی شود را نشان خواهد داد.

اینستاگرام در انتهای اسامی کشورها دو پیشنهاد ارائه داده است که اولی به رنگ قرمز برای پاک کردن ویدئو و دومی به رنگ آبی برای ارسال درخواست در مورد حق کپی رایت و معرفی صاحب اثر است.

با زدن روی دکمه آبی رنگ «appeal» در صفحه جدید قسمت I agree را تیک بزنید و در قسمت Electronic signature نام صاحب اثر را بنویسید برای مثال روی ویدئوی شما موزیکی از احسان خواجه امیری  وجود دارد نام این شخص را در این قسمت بنویسید و گزینه آبی رنگ در انتهای صفحه با نام« appeal» را بزنید. دراینصورت در خواست شما برای اینستاگرام ارسال شده و به زودی ویدئوی شما دوباره ذخیره می شود. 

پذیرفته شدن درخواست شما توسط اینستاگرام در قسمت نوتیفیکیشن به شما اعلام می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × یک =